Pexels/Karolina Grabowska

Ak chceš získať ukážkové telo do plaviek toto leto, ešte stále to stíhaš. Nezabudni si ale prečítať náš článok o tom, ako začať cvičiť po dlhšej pauze. Predídeš tak zraneniam a pôjde ti to trochu lepšie. 

Ak si chceš pomôcť ešte viac a potrebuješ získať pri cvičení motiváciu, ktorá by ti pomohla podať ešte lepší výkon, máme pre teba jeden jednoduchý tip, ktorým je HUDBA. Nie nadarmo sa hovorí, že hudba je liek. Pomôže ti v ťažkých chvíľach, kedy sa potrebuješ len vyplakať, no rovnako dobre môže poslúžiť aj pri cvičení.

Hudba určená na cvičenie je schválne navrhnutá tak, aby ťa posúvala dopredu, a aby si nechcela prestávať. Niekedy si ani neuvedomíš, no začneš cvičiť presne podľa rytmov.

Z toho dôvodu sme si pre teba pripravili takúto menšiu hudobnú inšpiráciu a motiváciu. Aby si nemusela stále hľadať skladby, ktoré si pustíš, máme pre teba niekoľko playlistov, ktoré stačí spustiť a piesne sa ti budú prehrávať automaticky. Určite si v nich nájdeš niečo svoje, čo pomôže práve tebe so zvýšením výkonu.

Ak uprednostňuješ skôr počúvanie videí cez YouTube, zopár inšpirácií máme aj pre teba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness