instagram.com/blogilates, instagram.com/andy.fitfab instagram.com/jmenujisepeta

Vidieť vymakanú postavu ženy, ktorá navštevuje pravidelne posilňovňu je už taká klasika, ale vidieť ženu, ktorá cvičí doma a má telo bohyne je už o niečom inom. My ti ukážeme, že aj vďaka domácemu cvičeniu môžeš vyzerať vo forme.

Už sa nemusíš sťažovať, že deň má len 24 hodín a ty nemáš šancu stihnúť posilňovňu, hodinu hot jógy alebo pilates, ktorý si si naplánovala s kamarátkou. Jednoducho sa to všetko dá odcvičiť aj doma. Ako? Jednoduchšie ako lusknutím prsta. Vezmi podložku, zapni notebook, tablet alebo smartfón a cvič s týmito ženami, ktoré dokázali vykúzliť postavu snov len vďaka cvičeniu doma alebo vonku s vlastnou váhou.

Blogilates

Cassey Ho je fitness inštruktorka, ktorá pochádza z Los Angeles v Californii. Zameriava sa na formu cvičenia, ktorá sa nazýva pilates. Čo je spojenie posilňovacích cvikov s vlastnou váhou v rytme hudby, ktorá ťa bude doprevádzať celým cvičením.

Najlepšie na tomto cvičení je, že sa skutočne zapotíš, zabavíš a v neposlednom rade spevníš svoje telo, pretože na začiatku to môže vyzerať ako „easy peasy lemon sqeezy“, ale na konci budeš mať pot v očiach. Výhodou je, že vytvára cvičebný plán na každý deň, ktorý ti pomôže a motivuje dosiahnuť výsledky, po ktorých tak veľmi túžiš. Najlepšie na tom je, že tento program pre teba tvorí úplne zdarma.

FITFAB Strong

Všetko, čo hľadáš na jednom mieste! Nielen, že to bude pre teba jednoduchšie, ale vďaka tomu, že hovoria po česky, nájdeš všetko to, čo hľadáš. Od kardia, cez posilňovanie, až po strečing. Ako bonus máš úrovne, spomedzi ktorých si môžeš vybrať záťaž aj typ cvičenia. Nie je nič ľahšie ako nájsť to, čo tebe vyhovuje a pustiť sa do toho. Čo tak si zamakať na celé telo pomocou tohto videa.

Péťa Elblová

Maličké ryšavé žieňa, ktoré na začiatku budeš milovať, no počas cvičenia budeš preklínať hodinu, kedy si si povedala, že je dobrý nápad cvičiť podľa jej videí. Zamakáš si tak, že ti bude horieť nielen celé telo, ale aj myseľ. To, že vďaka domácemu cvičeniu dokážeš dosiahnuť postavu snov ťa presvedčí aj ona sama, pretože na jej postave je tá práca skutočne poznať. Máš sa na čo tešiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness