Žena, ktorú netrápi druhá brada

Takzvaná „druhá brada“ je nočnou morou každej ženy. Keď ju na sebe vidíme v zrkadle či na fotke, cítime sa, ako keby sme mali minimálne o 20 kíl navyše. Možno by si to však vôbec nepovedala, no „podbradok“ mávajú aj úplne chudé ženy, ktoré na svojom tele nemajú žiaden tuk navyše. Nuž, čo narobíme s genetikou? Aj s takýmto nedostatkom sa však dá celkom účinne bojovať.

V prvom rade si musíš uvedomiť, že to, čo vidíš na Instagrame nie je vždy pravda. Sama vieš, že dobrým uhlom zakryješ všeličo. Faktom je aj to, že druhá brada (podbradok) trápi takmer každú ženu. Ak ťa však tvoja hnevá preto, lebo je naozaj výrazná, nezúfaj, stále s ňou môžeš niečo robiť.

5-minútovka na každý deň

Ak chudneš celkovo, potom sa pravdepodobne zbavíš aj jej. No ak je len brada tvoja nedokonalosť, máš 2 možnosti – ísť na estetický zákrok alebo venovať 5-10 minút denne ľahkým cvikom, ktoré dokážu veľké zmeny už na pohľad.

Občas sa všetky ženy cítia nepohodlne s prebytočnými kilami a túžia po ich rýchlom odstránení. V snahe dosiahnuť našu želanú formu robíme veľké chyby a konáme neuvážene, čo môže mať negatívne dôsledky pre naše telo a zdravie. Týmto 3 hlúpostiam sa vyhni.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty