Ak hľadáš inšpiráciu do tvojho sveta módy, tak sa môžeš tešiť, pretože tento článok bude presne o nej. Keďže si dovolím tvrdiť, že každá žena prechádza obdobiami, kedy si ,,nemá čo obliecť“, niekedy sa obrázková inšpirácia hodí najmä v takýchto okamihoch, kedy potrebujeme nakopnúť svoju uzdu fantázie a vyčarovať z nášho šatníka niečo šmrncovné.

     V podobe niekoľkých perfektne nastylovaných outfitov sa môžeš nie len inšpirovať, ale samotné outfity použiť aj k dotvoreniu svojho vlastného. V podstate je toto obdobie obdobím, kedy máš poslednú možnosť obliecť si napríklad takú sukňu s vedomím, že v nej nezamrzneš do špiku kosti a kedže práve teraz sú napríklad sukne a obtiahnuté šaty veľmi trendy, niekoľko perfektných, jednoduchých a zaujímavých kombinácií nájdeš taktiež nižšie. Sukňu môžeš pokojne doplniť nadkolienkami, o ktorých si sa dočítala v minulom článku a tvoj outfit bude perfektný! Ak ale sukne veľmi nenosíš a uprednostňuješ pohodlie, niekoľko variant zaujímavých, nohavicových,  jesenných outfitov nájdeš medzi nimi taktiež.

  • Sukňa, šaty

V takomto prípade voľby nahých nôh siahni po veľmi trendovej, púzdrovej variante, alebo sukni áčkového strihu. Štýlové sú taktiež kratšie šaty, ktoré v doplnení s nadkolienkami, alebo čižmami s výškou nad koleno vyzerajú neuveriteľne žensky!befunky-collage1befunky-collage2

  • Nohavice

Ak ale volíš radšej nohavice a takýto pohodlnejší styling, nech sa páči. Doplň svoje obľúbené jeansy oversize svetrom, alebo trendovým šálom či klobúkom.
befunky-collage5befunky-collage6       Zdroj: Pinterest

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista