Miesta na slovenskú svadbu
Instagram/chateaugbelany, Instagram/uhricka_restaurant

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Kaštieľ Fričovce

Ak chystáš svadbu na východe, najlepšou voľbou je tento kaštieľ, ktorý sa nachádza vo Fričovciach. Vyrazí ti dych a dokonca sa môžete zosobášiť v kaplnke, ktorá je hneď vedľa tohto sídla.

Kaštieľ Tomášov

Nádherný kaštieľ, ktorý je zriadený a postavený v barokovom štýle. Tvoja svadba tu nadobudne iný rozmer a všetci ti ju budú závidieť. Lásku tu spečatili aj Adela a Viktor Vincze. Nachádza sa len kúsok od Bratislavy v Tomášove.

Šimák Zámok Pezinok

Svadba na zámku? Áno, prosím. V Pezinku nájdeš dokonalé miesto pre tento nezabudnuteľný okamih. Túto rozprávkovú lokalitu môžeš poznať aj zo svadby Jasminy a Rytmusa. Zámok je po rekonštrukcii luxusný a pôsobí ozaj honosným dojmom.

Wiegerova vila

Táto vila, ktorá sa nachádza vo Svätom Jure, ťa okamžite prenesie do Provensálska. Ak si zvolíš toto miesto pre svadobnú hostinu, všetci pozvaní sa budú cítiť ako na tej najkrajšej dovolenke. Je umiestnená nad vinohradmi, a tak ponúka krásny výhľad, do ktorého sa zamiluješ. Môžeš si dokonca sama zvoliť, či chceš hostinu vnútri, alebo chceš sláviť na záhrade.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie