Miesta na slovenskú svadbu
Instagram/chateaugbelany, Instagram/uhricka_restaurant

Svadba by mala byť najkrajším dňom dvoch zamilovaných ľudí. Je to spečatenie lásky, ktorú medzi sebou budú prežívať už navždy. Preto je vhodné povedať si áno niekde, kde to má dušu, dýcha to tam romantikou, no zároveň pôsobí slávnostne. Prinášame ti naše obľúbené miesta na svadbu, ktoré si môžeš vybrať u nás, na Slovensku. Ktoré sa ti najviac páči?

Reštaurácia U Hricka

Skôr moderná stodola, než reštaurácia, ktorá sa nachádza v Hanušovciach nad Topľou. Avšak, ani na minútu nezapochybuješ o tom, či je toto miesto správne. Od prvého momentu ho budeš milovať, a rovnako tak aj všetci hostia.

Kaštieľ Gbeľany

Jeden z najkrajších kaštieľov, ktoré na Slovensku máme. Ak rozmýšľaš nad svadbou v okolí stredného Slovenska, Gbeľany musia byť jednoznačne prvou voľbou. Tento kaštieľ je vhodný pre svadbu v každom ročnom období.

Reštaurácia v Bojniciach

Bojnice majú v sebe čaro sami o sebe. Mať tam svadbu? Splnený sen. Reštaurácia Meridiana spĺňa všetko, čo by mala mať sála na oslavu lásky. Nachádza sa priamo v Bojniciach, preto je skvelé spojiť s hostinou aj svadobné fotenie, ktoré môže prebiehať na zámku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie