Instagram/livionna02

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Na vegetariánstvo a vegánstvo ľahšie presvedčíš skôr ženu ako muža. Napriek tomu by si to s tvojím frajerom nemala vzdávať a snažiť sa neustále. Chutných náhrad mäsa existuje oveľa viac než tomu bolo pred pár rokmi a taktiež sa viac približujú k tej chuti.

V tomto článku ti ukážeme veľmi jednoduché, no napriek tomu sýte a výživné vegánske jedlá, ktoré budú chutiť aj tvojmu partnerovi, ktorý nedá dopustiť na poriadny kus mäsa. Pri niektorých receptoch však možno ani neodhalí, že ide o náhradu.

Quinoa Bowl

Nemáš rada umývanie riadov po varení? Tento recept vyskúšaj ako prvý. Všetko sa dá urobiť na jednej panvici (či v hrnci). Na Vegan Quinoa Bowl budeš potrebovať cícer, olivový olej, mletú papriku, čierne korenie, soľ, quinou, cibuľu, cesnak, zázvor, rajčinový pretlak, vodu a petržlen (voliteľné). Pozri si video návod nižšie a budú sa ti zbiehať slinky uť teraz.

Tofu, ktoré vyzerá ako mäso

Pokiaľ nie si fanúšičkou tofu, pretože si myslíš, že nemá žiadnu chuť, po tomto recepte zmeníš názor. Keď si pripravíš všetky suroviny na recept, zaručujeme ti, že tofu bude chutiť skvelo. Budeš teda potrebovať tofu, soľ, čierne korenie, múku, náhradu vajíčka, strúhanku, olej, kečup, sójovú omáčku, hnedý cukor a worcestrovú omáčku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife