fit jedlo

Najkrajšie sviatky roka, kedy sme si vychutnávali nielen chvíle s našimi najbližšími, ale i rôzne dobroty, sú za nami. Možno sa u niektorých objavilo nejaké to kilečko navyše, ktoré nemusí byť hneď viditeľné. Dôležitejšie je cítiť sa aj po tomto období fit. Skús preto tieto recepty.

Vianoce by však nemali byť dôvodom na akési výčitky, kedy sme si dopriali toho viac ako bežne. Podstatné je, že aj v tomto smere vieme povedať svojmu telu dosť a odľahčiť ho akoukoľvek zdravšou verziou.

Inšpiráciou ti môžu byť napríklad aj tieto recepty, na ktorých si pochutia aj tvoji najbližší. Čo je zdravé, nemusí byť hneď aj nechutné.

Fit recepty

Raňajky

V tomto recepte nájdeš hneď tri typy na rýchle, chutné a zdravé raňajky. Staviť môžeš na celozrnné hrianky s avokádom, praženicou a reďkovkou, tofu muffiny alebo ovsenú kašu na slaný spôsob.

Vystriedať ich môžeš kedykoľvek aj s inou alternatívou a to v podobe ovsených vločiek s obľúbeným ovocím a jogurtom. Tieto raňajky sú ideálne v tom, že si ich môžeš nachystať večer a ráno s nimi odísť do práce, pokiaľ nemáš v ranných hodinách priestor na ich prípravu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness