instagram.com/ludmilamua

Aj napriek tomu, že zima nás stále nechce opustiť a vietor zabraňuje slniečku hriať, tak ako by sme chceli, je jasné, že obdobie kedy všetko rozkvitá sa pomaly blíži. Konečne budú dni dlhšie, slniečko bude viac svietiť a čoskoro azda stúpnu aj teploty na teplomeroch.

S prichádzajúcim teplom a slniečkom, začínajú vtáčiky spievať a príroda konečne kvitne. Tak isto aj my odkladané kabáty a ťažké make-upy, ktoré som používali počas zimy. Odlož tmavé paletky a vytiahni tie s jemnými farbami. Lesk na pery ti nesmie chýbať a taktiež jemné BB krémy a rozjasňovače. Prinášam ti inšpirácie na líčenie v roku 2021 podľa najnovším či už módnych alebo celkových trendov.

1. Lesk

Tento rok by si sa v líčení mala zamerať na lesk na pery a poriadnu dávku rozjasňovača, ktorý je v kurze už pomerne dlho. Vynechaj matný púder a zvoľ  jemnejšie líčenie len pomocou korektora alebo BB krému. Snaž sa vytvoriť prirodzený look, ktorý tvoju tvár osvieži.

2. Pastelové farby

Jar tohto roku sa bude niesť v pastelovými farbách a nie výrazných smokey eyes. Kombinuj jemné odtiene farieb medzi sebou a vytvor si krásne očné tiene, aby tvoje oči vynikli spoza rúška, ktoré tak skoro asi nezložíme z tvári dole. Pohraj sa s kombináciou rôznych farieb, no nepridávaj žiadnu čiernu či tmavohnedú.

3. Červená je vždy in

Aj napriek tomu, že pery v tejto dobe skrývame pod rúškom, sa neboj hodiť si aspoň doma krásne červené pery. V drogériách nájdeš aj rúže, ktoré sa neodtláčajú a tak sa nemusíš báť, že si zašpiníš rúško alebo respirátor. Výrazné pery totiž dokážu zlepšiť náladu a ty budeš oveľa viac sebavedomejšia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty