Oblečenie, ktoré tak radi nosíme, že sa stane našou druhou kožou. To je najnovšia kolekcia RESERVED s názvom Christmas Dinner a zároveň odpoveď značky na  trend „stay home“. Hlavnou inšpiráciou je župan, ktorý sa dá nosiť od rána až do večera.

V súčasnej dobe, keď je trendom byť doma, pripravila značka RESERVED pohodlnú, jedinečnú a neformálne elegantnú kolekciu Christmas Dinner, ideálnu na rodinnú slávnostnú vianočnú večeru.

zdroj: RESERVED

Mäkké a pohodlné zamatové satény, ktoré sa nekrčia, poskytujú pocit pohodlia po celý deň a vďaka svojej lesklej štruktúre sa perfektne hodia aj na Vianoce. Ramená s vypchávkami a pekný náhrdelník, jemné a prírodné farby, ktoré upokoja a pozdvihnú náladu, sú doplnené hlbokými čiernymi a zlatými akcentmi a dokonale zodpovedajú trendu „home glam“.

zdroj: RESERVED

Jednotlivé kúsky z kolekcie sú odvážne, jednoduché a predovšetkým pohodlné. Nechýbajú ženské strihy, ozdobné strapce a perie, záhyby a jemná čipka, ktoré premenia každodenné oblečenie na večerný styling. Poďme sa počas tohtoročnej vianočnej večere cítiť výnimočne!

zdroj: RESERVED

Kolekcia oblečenia a doplnkov RESERVED Christmas Dinner je dostupná online na www.reserved.com.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.