Určite už aj tebe viackrát napadlo, čo všetko urobíš, keď sa táto smutná doma, počas ktorej sedíme väčšinou doma, skončí. Zbalíš kufre a vyrazíš do sveta? Tešíš sa na letné párty v meste? Skôr, ako raz (hádam) vhupneme naplno späť do života, maj na pamäti týchto 5 vecí, ktoré si viac nenechaj ujsť.

Prestať váhať nad možnosťami

Koľkokrát si mala možnosť niečo spraviť, vyskúšať a ty si nad tým len váhala? Alebo sa ti jednoducho nechcelo. Povedz pravdu, teraz by si dala všetko za to, aby tie možnosti znova prišli a ty by si si ich nenechala ujsť. Takže, až príde správny čas, už nikdy nad ničím neváhaj a rob tak, ako to cítiš! Nikdy nevieš, na ako dlho to bude tvoja posledná šanca.

Ísť s najlepšou kamoškou na vínový maratón

Obľúbený podnik, pohár dobrého vína a dlhé hodiny strávené rozprávaním. Od tých najmenších hlúpostí až po najväčšie životné dilemy. Nie je nič lepšie ako prekecať večer s najlepšou kamoškou bez toho, aby si myslela na to, s kým mohla prísť do styku.

Sadnúť na vlak a spraviť si výlet

Daj si do vaku fľašu vody, obľúbenú bagetku a kúp si lístok niekam ďalej, ako je prvé najbližšie mesto. Spoznávaj naše krásne Slovensko vždy, keď budeš mať možnosť. Pretože teraz zisťuješ, čo všetko si tu ešte nevidela, a teraz by ti aj to „málo stačilo“.

Hovoriť áno novým zážitkom

Adrenalínové športy, nové kurzy, tematické párty, … toľko vecí, ktoré môžeš zažiť prvýkrát. Už nikdy neváhaj, pretože niektoré veci sa ti naskytnú iba raz v živote. A raz budeš ľutovať nie to, čo si urobila, ale práve to, čo si mohla a nespravila.

Vziať svojich najbližších na dobrý obed

Čas s rodinou je ten najvzácnejší. Buď vďačná, že budete môcť byť opäť všetci pokope. Pozvi svojich najbližších na dobrý obed do obľúbenej reštaurácie. Spravíš vám tak pekný deň, spoločnú spomienku, a samozrejme, podporíš podnik, ktorý to mal naozaj ťažké.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.