Photo by Hean Prinsloo on Unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ľudia majú tendenciu milovať počasie, ktoré je slnečné a vonku sa dá aj niečo robiť. Dážď a sychravé obdobie má rád málokto. K jeseni toto počasie patrí a prináša so sebou jemný chlad. Napriek tomu sa nájdu znamenia, ktorým to nevadí a jeseň so všetkým, čo obnáša, milujú.

Týmto znameniam jeseň predsa patrí, no nie?

Váhy

Ľudia v znamení Váh majú veľký zmysel pre pohodu. Musia sa niekde cítiť dobre, aby sa otvorili druhým. Ich živel je vzduch, tak sa nikdy nezdržia na jednom mieste a skôr, než by sa mali usadiť, cestujú.

Na jeseni najviac milujú tú rôznofarebnosť. Krása je niečo, pre čo žijú a v jeseni sa skrýva veľa krásnych vecí. Obdivujú sfarbené listy a veľmi radi zbierajú gaštany na ich kreatívne činnosti. Cez toto ročné obdobie im spraví radosť to, že nájdu svoju spriaznenú dušu a lásku v jednej osobe. Budú sa mať o čom porozprávať a ich svet sa zmení. 

View this post on Instagram

Sobotnie cześć! Jak Wasz weekend? Co robicie ciekawego? ———- Ostatnio mega polubiłam połączenie sukienki ze sweterkiem 🙈 jak dla mnie takie zestawy są dość ciekawe, jest cieplutko a dodatkowo w każdej chwili można zdjąć sweterek i wyglądacie zupełnie inaczej 🥰 a wy co myślicie? ———- Sukienka @born2be_pl #born2be #born2begirls #born2beteam Sweterek @topsecretfashion ————- #sweaterweather #autumnoutfit #autumnstyle #autumninspiration #fashionnova #fashionblogger #fashionista #polskadziewczyna #polishgirl #polskadziewczyna #tiktokpolska #lfl #likeforlikeback #jesiennestylizacje #style #inspiration #inspo #inspiracje #dress #stylizacja

A post shared by Katarzyna Augustyn (@perfekcyjnie_niedoskonala) on

Škorpión

Najmenej pochopení z horoskopu sú Škorpióni. Chápu život inak, než ostatní ľudia a málokedy sa stane, že si s niekým dokonale sadnú. Ich vodný živel z nich často robí pokojných ľudí s rozvahou, no hranice majú určené. Taktiež v sebe skrývajú veľa energie, no nie vždy nájdu odhodlanie ju zo seba vydať.

Celý rok sa tešia na to, ako po lete príde jeseň a oslávia svoje narodeniny. Nie, že by nemali radi exotickú chuť leta, no oveľa viac si vychutnávajú upršané počasie doma, kde si môžu čítať knihu a piť čaj. Aj keď majú všetko po čom túžia, chýba im človek, s ktorým by zdieľali tieto veci. Ak si aj ty narodená v tomto znamení, nezúfaj,  jeseň ti určite niekoho privedie do života. 

Strelec

Týchto ľudí väčšinou stretneš len usmiatych. Dobrú náladu čerpajú z prírody, kde veľmi radi trávia čas. Oheň, ktorý je ich živlom, z nich robí aktívnych ľudí so zápalom pre šport. Priatelia ich majú radi, pretože vedia, že s nimi sa nikdy nebudú nudiť. Riadia sa heslom: „čo na srdci, to na jazyku“, preto sa možno aj tebe niekedy zdá, že sú až moc úprimní.

Na jeseň sa obzvlášť tešia, pretože príroda ukáže všetko, čo na jar skrývala. Milujú dlhé prechádzky a tiež chuť pečených gaštanov. Láska sa k Strelcovi nie vždy zachová pekne a častokrát mali títo ľudia zlomené srdce. Avšak toto ročné obdobie sa im splní sen a nájdu niekoho, kto ich bude ľúbiť úprimne. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy