unsplash.com

Bez ohľadu na to, v akej fáze sa nachádza váš vzťah, podvádzanie je zničujúce vždy. Akonáhle sa to stane tebe, môže to byť neuveriteľne ťažké prekonať a ešte náročnejšie môže byť znovu dôverovať ľuďom okolo. Čítaj ďalej a dozvieš sa, ktoré znamenia najčastejšie podvádzajú svojich partnerov a prečo by si sa im mala vyhýbať.

Blíženci

Blíženci potrebujú veľa vzrušenia a nových dobrodružstiev na to, aby zostali verní a neodišli. Veľmi ľahko sa totiž vo vzťahu unudia. Potrebujú partnera, ktorý je veľmi živý, s mnohými vášňami, záľubami a dokáže s blížencom udržať krok. Keď takého partnera blíženec nájde, môže zostať verný. No ak si na takéto veci nepripravená, mala by si sa mu vyhýbať.

Strelec

Ďalším znamením je strelec. Strelec, podobne ako blíženci, sa rýchlo unudí a potrebuje pri sebe partnera, ktorý má veľa životných skúseností a veľa záujmov, ktoré by spolu mohli zdieľať. Avšak od blížencov sa odlišuje tým, že vie byť vo vzťahu otvorený a lojálne sa porozprávať o tom, ak by malo dôjsť k nevere. V tomto prípade sa to zachrániť ešte dá, ale ak nechceš čeliť nepríjemným konverzáciám, strelcovi sa vyhýbaj.

zdroj: pixabay.com

Baran

Ak sa počiatočná vášeň a túžba zo vzťahu vytratí, baran sa už nemusí tak veľmi o vzťah starať a bude sa snažiť nájsť spôsob, ako odísť. Nevera je tá najjednoduchšia cesta, pretože pri nej je rozchod istý. Vyhýbaj sa baranovi, pretože neberie ohľad na druhých a koniec koncov mu bude jedno ako sa cítiš ty.

Ryby

Ryby sú známe ako veľmi citlivé a empatické znamenie, takže môže byť prekvapenie, že sa tu ocitli. Dôvody sú rôzne, ale najčastejšie sa uvádza, že ryby prekvapujú ľudí a tešia sa z toho, že sa im podarilo zachovať sa nečakane. Vyhýbaj sa im aj napriek tomu, že nechcú spôsobovať bolesť, ale môžu ťa podviesť takým spôsobom, že to nakoniec všetko zhorší.

 

Zdroj: romper.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife