Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Urobiť si radosť sa dá aj za relatívne malý peniaz. A dokonca oveľa viac, než si dokážeš na prvý pohľad predstaviť. Aby som ti to dokázala, dala som s kamoškami hlavy dokopy a našli sme hneď 10 cool vecí pre kamošku či seba, za ktoré neutratíš viac, ako jednu desaťeurovku.

1.  Masáž

Rozmaznať sa z času na čas si zaslúži každá z nás. A poviem ti úprimne, keby všetci tí muži, ktorí sa ma snažili zbaliť na “skvelú masáž” robili naozaj skvelú masáž, nepotrebovala by som nič podobné do konca života. No huba tliacha a skutek utek. A tak si z času na čas doprajem skutočnú masáž od skutočného profíka. Cez zľavové portály pokojne aj do 10 eur.

masagefoto: Tirol Massage

2.  Matcha

Zelený práškový čaj, ktorý budhistickí mnísi považovali za “elixír zdravia”. Nielenže obsahuje celé spektrum prospešných vitamínov, navyše ti aj prečistí telo, ochráni ťa pred mnohými chorobami a budeš sa cítiť ako znovuzrodená.

foto: True Lemon

3. Netflix

Počula si už o Netflixe? To máš jednu veľkú knižnicu plnú filmov a seriálov. Stojí to 8, 10 alebo 12 eur mesačne, v závislosti od toho, v akej kvalite chceš filmy pozerať. A ver mi, nie je nič príjemnejšie, ako si sadnúť s kamoškou za počítač a hodinu hľadať ideálny film. Koniec koncov, to ma často baví viac ako samotný film.

Čo mnohí stále netušia je, že Netflix je zhruba od začiatku roka aj na Slovensku. Opäť veľká hodnota za lacný peniaz, neber to.

70196145foto: Netflix

4. Dáta na mobil

Áno, súďte ma, ale ja digitálnu dobu milujem. Milujem to, ako si dokážeme s kamoškami v priebehu pár sekúnd vďaka jednej fotke a Messengeru urobiť módneho poradcu, milujem to, ako môžme neustále so sebou zdieľať milé momenty z našich dní cez Snapchat, milujem to, ako si dokážem akýkoľvek problém pomocou Googlu vyriešiť hocikde a hocikedy.

Okej, asi to máš rada tiež. No rovnako potom neznášaš aj pocit, keď sa dáta minú a ty trpíš extrémne pomalú rýchlosť, resp. obnovuješ a obnovuješ balíčky, až kým ti to nespočítajú pri najbližšej faktúre. Vyriešila som to 4kou, ktorá mi za desinu dá 10 GB dát a k tomu aj 100 minút alebo SMS. A to už mám aj ja problém minút. Keď si predstavím, koľko som doteraz platila za pár megabajtov..

guillefaingoldfoto: Guille Faingold

5.  NYX Doll Eye

Známa značka kozmetiky NYX len pár dní dozadu otvorila prvú predajňu na Slovensku a keď už sa bavíme o veciach pod 10 eur, mám pre teba jeden tip. Túto riasenku som si zamilovala po prvom použití a pochybujem, že budem niekedy ešte potrebovať inú. A v e-shope ma stála 9,40 eur.

IMG_2758foto: So Many Lovely Things

6. Nike Training Club

Nike sa heclo a pripravilo brutálnu aplikáciu, ktorá ťa dostane do formy. Kopec tréningových plánov, všetko pokope, vyzerá to dobre, funguje to, zapotíš sa a čo je najlepšie – zvládneš to aj doma!

Existuje potom ešte sesterská aplikácia Nike Running Club, ktorá je schopná vygenerovať vlastný bežecký program. Skús to a uvidíš.

article-01-largefoto: Nike

7. Powerbanka

V dobe, keď mám v mobile schovaný prakticky celý svoj život, lístky do kina, na vlak, prácu a kopec ďalšieho, je jednoducho powerbanka mojim najlepším kamarátom. Vždy som si hovorila, že ja niečo podobné potrebovať nebudem, no odkedy ju mám, pravidelne mi zachraňuje život.

326

foto: EBL

8. Spotify

Keď už som pri hudbe, tak spomeniem aj Spotify. Možno ho používaš, pravdepodobne skôr neplatenú verziu. Tých 6 eur mesačne som ochotná obetovať, nielen kvôli tým nechutným reklamám na “playlisty Digster”, ale aj kvôli podpore hudobníkov a tiež možnosti bez obmedzení počúvať na mobile.

foto: wiki

9. Ženská sauna

Milujem saunu. Nie je lepší pocit na svete, ako sa celá spotená hodiť do studenej vody. Ale niečo mi vadí. A asi to poznáš aj ty. Vojdeš do sauny a máš pocit, že každému mužovi okolo ožíva predstavivosť. Možno si to len nahováram, no jednoducho sa sama medzi piatimi mužmi necítim komfortne. Našťastie som objavila saunu, ktorá je určená výhradne pre ženy.young-woman-relaxing-in-a-sauna-coverfoto: youqueen

10. Šteniatka

Nehovor mi, že nemiluješ rozkošné malé psíky. Všetci ich milujú, ale nie každý má pre psíka doma priestor. Preto ťa tvoj preukaz na venčenie bude stáť len dve eurá, aby si dokázala sebe aj psíkom spraviť nekonečnú radosť.

impossibly-cute-puppy-2foto: dogtime

titulná foto: Simone Becchetti

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife