Letné líčenie
Instagram/alexgaboury

Počasie plynule prechádza do čoraz viac teplých dní, preto by si mala zmeniť aj svoj každodenný make-up na letné líčenie. Slnko začína byť nebezpečnejšie a to si žiada opatrenia, ktoré by si mala dodržiavať počas letných mesiacov. Tvoja pokožka by totiž nemusela vyzerať dobre a zdravo, ak by si sa o ňu dostatočne nestarala.

Základom líčenia, ktoré je vhodné do teplých dní, je ochranný krém. Mala by si si ho naniesť na vyčistenú pleť ešte pred make-upom. Ak obsahuje ochranný faktor aj tvoj make-up, táto UV ochrana je silnejšia. Tiež nezabúdaj na to, že líčenie do teplých dní by malo byť ľahké, nie ako to, ktoré používaš na večerné akcie.

Pobozkaná slnkom

V tomto videu nájdeš návod na jemný a nenápadný make-up, kde necháš vyniknúť len pery, ktoré dodajú celkovému looku štýl. S týmto líčením sa nemusíš báť, že niečo pokazíš.

Zvoliť môžeš sýto červenú farbu, no ak tvoje zuby nie sú žiarivo biele, lepšie budú oranžové alebo hnedšie tóny rúžu.

Každodenné líčenie

Tu nájdeš postup na ľahké líčenie, ktoré zvládneš do piatich minút a je vhodné na každý deň. Stihneš ho aj vtedy, keď zaspíš do školy (alebo práce). Aj s miernym meškaním budeš vyzerať sviežo, očarujúco a prirodzene.

Pokožka, ktorá dýcha

Vďaka poslednému videu sa naučíš, ako sa môžeš líčiť do teplých dní a nezaťažovať svoju pokožku zbytočnými produktami. V lete platí staré známe pravidlo, že menej je niekedy viac.

Hoci ešte leto oficiálne nezačalo, teploty počas dňa majú tendenciu sa vyšplhať naozaj vysoko. Vďaka tomu môžeš túžiť po osviežení v bazéne. Preto by si mala vymeniť obyčajnú špirálu za vodoodolnú, aby sa ti pri prvom ponorení do vody nezničilo líčenie.

Vo všeobecnosti by si mala počas horúcich dní používať make-up produkty, ktoré znesú aj trochu vody či vlahy. Vďaka nim nebudeš v strese ani vtedy, keď sa budeš potiť. Stále budeš krásna.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty