instagram/lostitalianos

Láska nie je len o krásnych momentoch. Niekedy práve tento cit nám dokáže pokaziť dni, týždne či mesiace až natoľko, že máme chuť len plakať. Niektorí ľudia si to uvedomujú, a preto sa láske radšej vyhýbajú, aby nemuseli riešiť zlomené srdce. Dnes ti prinášame znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšie sklony vyhýbať sa vzťahom. Nuž, nechcú zažívať sklamanie. 

Skôr sa zameriavajú na svoje potreby a ciele, lebo len tak majú pocit, že majú život pod kontrolou. Aj takto sa dá obísť nešťastnú lásku…

Panna

Svojím spôsobom je toto znamenie veľmi sebecké. Myslí hlavne na seba. Nechce prežívať depresie z lásky, a tak posiela na 99 percent možného partnera od seba kade ľahšie. Viac sa zameriava na prácu, teda kariéru, a od života čaká viac, ako „len“ láskyplné momenty. Časom však zistí, že i keď láska niekedy bolí, to je to, čo robí život správnym.

Kozorožec

Síce je lojálny, ale aj veľmi pesimistický, najmä, pokiaľ ide o lásku a veci spojené s ňou. Tak, ako dokáže srdce rýchlo vzplanúť, dokáže i ochladnúť. A čo nastane potom? Depresie, nechuť do života a lamentovanie. Kozorožec sa chce tomu vyhnúť. Preto sa nikde neponáhľa nehovoriac o vzťahu. Veľmi rýchlo by ho vedela druhá strana návrhmi vyplašiť.

Škorpión

Pokiaľ to nemá byť láska ako z filmu, nie ďakujem. Tak nejak rozmýšľa toto znamenie. Nechce mať zoznam mnohých rozchodov na krku. Túži ostať len s jednou osobou, túži po skutočnej láske. Ale nie každý má to šťastie ju zažiť. Aby nestratil nádej, vyhýba sa radšej láske a čaká, že si škorpióna nájde sama. Pri tomto znamení by si mala byť opatrná a ísť na všetko pomaly. Len tak mu ukážeš, že si tá pravá a aké máš úmysly. V tomto prípade sa rýchlosť nevypláca. Ako sa hovorí, pomaly ďalej zájdeš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy