žena

Nie nadarmo sa hovorí, že každý robí najlepšie to, čo ho aj baví. Z niektorej je skvelá právnička, z inej zasa dizajnérka. Dnes sa zameriame na tie znamenia zverokruhu, ktoré najviac vynikajú v kreatívnych profesiách. Či už sú zanietené pre maľovanie, písanie, hudbu alebo akúkoľvek inú formu umeleckého vyjadrenia, je to smer, ktorý im bol daný do vienka a mali by sa mu venovať. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Znamenia, ktoré vynikajú v kreatívnych povolaniach

Rak

Raci sú známi svojou hlbokou emocionálnou citlivosťou a intuitívnou povahou. Tieto bytosti, ktorým vládne Mesiac, majú veľmi bohatý vnútorný svet, do ktorého radi utiekajú pred svojimi problémami. Osobnosti znamenia Rak sa dokážu najlepšie prejaviť prostredníctvom umenia. Vynikajú v maľovaní, tvorbe poézie, ba dokonca aj v skladaní hudby. Ak to tak cítiš a nebaví ťa sedieť za stolom a vyplňovať tabuľky, mala by si sa zamyslieť nad tým, či práve nenastal ten najlepší čas na zmenu.

Váhy

Váhy sú majstrami rovnováhy, harmónie a krásy. Vládne im Venuša, planéta lásky a estetiky. Majú prirodzený vzťah k umeleckému svetu. Ich cit pre dizajn dokáže vytvoriť množstvo vizuálne perfektných kompozícií a nájdu sa aj v kultúre. Darí sa im v práci, ktorá zahŕňa módu, interiérový dizajn, grafické umenie a čokoľvek, čo im umožňuje vytvárať čokoľvek estetické.

Mesiac a jeho vplyv na tvoju osobnosť
zdroj: Unsplash/Emma Frances Logan

Strelec

Strelci sú známi svojim veľkým rozhľadom a filozofickým pohľadom na život. Pod vládou Jupitera, planéty rastu a skúmania, často nachádzajú inšpiráciu v kultúrnej rozmanitosti a duchovných sférach. Najviac vynikajú v kreatívnych profesiách, ktoré im umožňujú prejaviť ich dobrodružného ducha. Nájsť sa môžu v písaní cestopisov, blogovaní, fotografii, filmovej tvorbe alebo akákoľvek oblasti, ktorá spája kreativitu s objavovaním.

Ryby

Ryby večne snívajú a sú aj dokonalí vizionári. Často využívajú tie sféry predstavivosti, ktoré iní ani nevnímajú. Vládne im Neptún, planéta kreativity a intuície. Aj presne to je dôvod, pre ktorý sú prirodzene priťahované rozličnými umeleckými aktivitami, ktoré im umožňujú preskúmať ich neobmedzenú predstavivosť. Či už ide o písanie fantastických príbehov, tvorbu tanečnej choreografie alebo vytváranie pohlcujúceho digitálneho umenia, Ryby dodávajú svojej práci zakaždým nádych mágie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy