Unsplash/Andrey Zvyagintsev

Nájdu sa ľudia, ktorí sa vedia zaľúbiť už len z úsmevu. Aj keď ti to možno príde ako nonsens, ver, že je to možné. Preto ti prinášame znamenia zverokruhu, ktoré k tomu majú najväčšie sklony. Dávaj pozor, aby si sa s nimi nezahrávala, pretože oni všetko, čo sa týka citovej stránky, vnímajú veľmi intenzívne. Slová, ktoré im povieš, berú smrteľne vážne. 

Zavádzanie by ich ranilo až natoľko, že by v láske ochladli a už by len ťažko vedeli opäť niekomu dôverovať.

Ryby

Pocity prežívajú intenzívnejšie ako iné znamenia. Stačí flirt a Ryby už snívajú o svadobných oznámeniach. Alebo obyčajný jeden úsmev a už si namýšľajú, že ide o novú známosť. Nečudo, ich planétou je Neptún, ktorý ovláda ich fantáziu.

Takéto rýchle zaľúbenie sa však môže stať problémom. Najmä, ak sa ukáže, že druhá strana to tak vôbec nemyslela.

Blíženci

Milujú flirtovanie, avšak aj keď je to nezáväzné, mnohokrát si to preložia tak, že by z toho predsa len mohlo byť niečo viac. Na niekoho, kto im sadol už pri prvej debate, sa dokážu veľmi rýchlo namotať. 

Z nevinného rozhovoru urobia osudové rande. Pri Blížencoch je teda obzvlášť dôležité, čo mu povieš a bez hádaniek. Aby sa náhodou nestalo, že si to vyloží podľa seba a ty to budeš popritom myslieť opačne.

Rak

Ľudia narodení v tomto znamení si často hľadajú lásku na celý život. Krátky flirt pre nich nemá zmysel. Ak teda dáš najavo záujem, Rak to zoberie možno vážnejšie, ako by si čakala.

Buď vážny vzťah alebo nič. Všetko alebo nič. A horšie na tom je, že niekedy nepremýšľa nad tým, či do toho nejde až prirýchlo. A práve to môže byť kameň úrazu aj rýchleho pádu akejkoľvek známosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy