znamenia bozk

Láska dokáže byť krásna, no niekedy prináša aj bolesť. Tentokrát nemáme na mysli hádky s partnerom, ale skôr inú formu sklamania. Je možné, že sa aj v tvojom živote objavil človek, s ktorým to už vyzeralo na svadbu. Žiaľ, nestalo sa tak. Jedným z dôvodov mohol byť aj strach zo záväzku. Astrológia hovorí, že pre niektoré znamenia zverokruhu je to prirodzené. Na tieto štyri si dávaj pre budúcnosť väčší pozor. 

Znamenia, ktoré bojujú s oddanosťou a záväzkom

Blíženci

Blíženci sú známi svojou dvojakou osobnosťou. Majú vynikajúce komunikačné schopnosti, avšak ich láska k rozmanitosti a neustálej stimulácii vedie k tomu, že s oddanosťou často zvádzajú boj. Túžia totižto po vzrušení, aj preto je pre nich veľmi náročné usadiť sa. Strach z nudy a tendencia prehnane analyzovať niektoré situácie, môžu brániť ich schopnosti plne sa zaviazať len jednej osobe.

Strelec

Strelci sú dobrodružní a milujú slobodu. Vyžívajú sa v objavovaní a spontánnosti, vďaka čomu sú odolní voči myšlienke usadiť sa. Svoju nezávislosť si cenia nadovšetko, preto je pre nich predstava zaviazať sa jednej osobe miestami až desivá. Obávajú sa, že záväzok obmedzí ich schopnosť plniť si svoje sny a žiť život podľa vlastných predstáv.

Maskuje záujem?
zdroj: Pexels/Artem Korsakov

Vodnár

Vodnári sú vizionári so silným zmyslom pre individualitu. Nesmierne si vážia svoju slobodu a nezávislosť. Aj to je jeden z dôvodov, pre ktorý môžu zápasiť s myšlienkou žiť v oddanom vzťahu. Majú tendenciu pristupovať k vzťahom s racionálnym zmýšľaním, čo ich niekedy vedie k citovému odpútaniu. Uprednostňujú svoje ideály a presvedčenia pred potrebami svojho partnera, a preto je pre nich ťažké viesť život s dlhodobým záväzkom.

Ryby

Ryby sú hlboko citlivé a empatické duše. Často nachádzajú útechu vo svojom bohatom vnútornom svete. Práve ten ich navádza k úniku do fantázie namiesto toho, aby čelili realite oddaného vzťahu. Môžu sa obávať toho, že ich zahltí intenzita emócií alebo priveľké požiadavky partnera. Vtedy sa dokážu stiahnuť do vlastnej ríše snov. Strach zo sklamania alebo zranenia spôsobuje, že často váhajú a nevedia sa plne vložiť do vzťahu so záväzkom.

Ak ťa zaujíma, čo tvoju znameniu prináša posledný júnový týždeň, klikni sem!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy