instagram.com/laurandnicolas

Medzi všetkými úprimnými ženami sa občas nájde taká, ktorá to len predstiera. V skutočnosti nemá problém s klamaním, ohováraním a dokonca sa nehanbí prebrať kamarátke frajera. Nič ju nezastaví a ide si za svojim cieľom.

Pred ženami, ktoré sú narodené v týchto znameniach, by si sa mala mať na pozore.

Ryby

Žena, ktorá sa narodila v tomto znamení, má problém udržať si vzťah. Často preto vyhľadáva vzťah niekoho iného, ktorý by mohla naštrbiť, prípadne z neho niečo mať. Nemá žiadne zábrany – pokojne flirtuje s mužom, ktorý je dlhodobo zadaný a nehanbí sa mu povedať svoje tajné túžby. Motív na toto správanie má zakorenený hlboko v sebe, pretože je nešťastná zo svojho vlastného života.

Škorpión

Táto žena je nesmierne čarovná. Všimneš si ju okamžite. Má šarm a dokáže si obmotať každého muža okolo prsta. Keď sa však nachádza vo vzťahu, je verná. Akonáhle vzťah už nemá, užíva si život plnými dúškami. Frajeri jej kamošiek nie sú žiadne tabu – píše si s nimi, posiela im horúce fotky a nehanbí sa ich zavolať na drink. Túžba po vášni a po adrenalíne je u nej silnejšia, než akékoľvek zásady.

Baran

Žena, ktorá sa narodila v znamení Baran, je plná optimizmu a dobrej nálady. Často pôsobí, že jej život bez muža nevadí. Keď je nezadaná, neplače. Vie, že by to ničomu nepomohlo. Na vzťahy jej kamarátok nežiarli, skôr naopak. Je šťastná, že aspoň ony našli niekoho, pri kom sú milované. Keď sa však pohádajú, dobré vzťahy idú bokom. Pomsta je pre Barana raj. Táto žena odhadzuje všetky zábrany a nemá problém ísť do postele s ktorýmkoľvek frajerom jej kamarátky.

Strelec

Táto žena je veľmi aktívna. Neobsedí na jednom mieste a nuda je pre ňu to najväčšie strašidlo. Ak začne pociťovať, že sa nudí, je koniec. Vtedy sa vôbec nebojí prebrať svojej najlepšej kamarátke priateľa – hlavné je, že sa prestane nudiť a má vo svojom živote vzrušenie. Nemá žiadne výčitky svedomia a keby mohla, prebrala by frajerov všetkých svojich priateliek.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating