Photo by JC Gellidon on Unsplash.com

Víkend pre každého z nás znamená oddych. A keď nie pre všetkých, pevne verím, že aspoň pre väčšinu z nás. Pozri sa so mnou na to, ktoré 3 znamenia, bohužiaľ, prežijú najhorší víkend.

Blíženci

Môžeš byť demotivovaná z tvojej kariéry.

Tento víkend budeš obzvlášť zraniteľná. Ovplyvní ťa ešte hlbšie, než je zvykom a budeš veľmi rada, ak sa z neho spamätáš. Máš v poslednej dobe pocit, že stojíš na mieste a nikde sa nehýbeš? Ak áno, niet sa čomu čudovať. Momentálne neprežívaš dobré obdobie ani v súkromí, čo spôsobuje, že sa nemôžeš veľmi sústrediť na kariéru. Avšak, na druhej strane máš obdobie, kedy sa môžeš sústrediť na iné veci – krásny čas na to, aby si bola vďačná za to, že si vôbec zdravá a máš kde bývať.

zdroj: Photo by Asdrubal luna on Unsplash.com

Panna

Môžeš byť frustrovaná z toho, že ťa nikto nemá rád.

Tvoje pocity sú posledné obdobie veľmi premenlivé. Nemôžeš sa rozhodnúť, či sa s ľuďmi cítiš dobre alebo ti je lepšie bez nich. Vieš, že s tebou nie je niečo v poriadku, pretože ty si takéto pocity nemávala. Tentoraz je to najmä preto, pretože komunikácia medzi tebou a tvojimi priateľmi je posledný mesiac oveľa ťažšia. Odkladáš dôležité rozhovory a vyhýbaš sa rozhodnutiam. Nemalo by to však takto fungovať, mala by si urobiť všetko čo máš na pláne.

Strelec

Môžeš sa cítiť dotknuto, pretože doma ťa nikto nebude rešpektovať a nikto ťa nebude brať vážne.

Cítiš sa viac zraniteľná, ako kedykoľvek predtým. Potrebuješ si poriadne dobiť energiu a získať povestné „teplo domova“. Pár týždňov sa cítiš tak, akoby ťa doma nikto nebral vážne, nikto neakceptuje tvoje názory a rozhodnutia. Máš pocit, že všetko čo urobíš je úplne zbytočné, pretože to aj tak nikoho nezaujíma. Prosím ťa, pokús sa postarať o samú seba, nevyvíjaj na seba ešte väčší tlak ako doteraz, pretože to nie je to, čo potrebuješ. Stráv víkend radšej relaxovaním a oddychovaním.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife