Unsplash/Jon Ly

Je sobota, začiatok víkendu, ktorý aj tak ubehne ako voda. Ani sa nenazdáme a bude zase pondelok. No skôr, než sa prebudíme do tejto reality, poďme si posvietiť na to, čo si pre nás nachystal tento deň. 

Baran

Nič nerob na silu a hlavne udržuj pokoj. Nech ťa nahnevá ktokoľvek, daj to jedným uchom dnu a druhým von. Nič nevyriešiš hádkou, len by si zhoršila situáciu a namiesto jedného dňa, by si sa naťahovala aj tie ďalšie.

Býk

Vieš o tom, že večer si hviezdy pre teba pripravili prekvapenie? Nech už ide o čokoľvek, spríjemní ti to čas. Raduj sa, nie každý deň je takýto. Tak prečo si to nevychutnať.

Blíženci

Mala by si si zvyknúť, že sú ľudia, ktorí ti budú závidieť aj nos medzi očami. Tak na čo ich ešte aj provokovať? Chvastúnstvo nie je k ničomu dobré, obzvlášť nie dnes. Nezabúdaj na pokoru.

Rak

Pozor, pokiaľ neustúpiš a budeš si naďalej dupať len to svoje, hrozí krach vzťahu. Skús vypočuť aj druhú stranu. V slovách nájdeš liek na problémy, len stačí načúvať viac, ako je tomu teraz.

Lev

Nejako ti chýba kondička, preto máš pocit, že nevládzeš a si vyčerpaná. Skús sa porozhliadať, aký šport ti je najbližší a vrhni sa na neho. Pomôže ti to cítiť sa lepšie. Nezabúdaj ani na pitný režim.

Panna

Bylinky dokážu zázraky. Uvoľnia myseľ či nakopnú organizmus. Prírodný liek na stresy, nepokoj a iné negativizmy. Určite neurobíš chybu, pokiaľ po nich siahneš, obzvlášť dnes, kedy cítiť nervozitu.

Váhy

S pokojným srdcom sa môžeš vybrať s kamarátmi na nejaký výlet. Nevyzerá to na deň plný povinností, takže sa môžeš vrhnúť do voľnočasových aktivít bez výčitiek svedomia. Navyše, zblíži ťa to s nimi.

Škorpión

Už od rána očakávaj samé dobré správy. Ako od rodiny, tak aj od partnera. Príjemné novinky ťa nakopnú a vytvoria úsmev na tvári. Naopak, dávaj si pozor na náročné aktivity, aby si neochorela.

Strelec

Neklebeť a nevešaj všetko druhým hneď na nos. Sú veci, do ktorých nie je nikoho nič a patria len tebe. Bezhlavo veriť každému je chyba. Osobný život sa volá aj preto osobným, lebo je to tvoja súkromná záležitosť.

Kozorožec

Teš sa aj z maličkostí, ktoré ti prinesie daný moment. Si príliš stuhnutá a neuvoľnená, čo sa dnes určite nehodí, keďže sa k tebe chystá návšteva. Kedy naposledy si mala možnosť byť v dobrej spoločnosti?

Vodnár

Záležitosť s láskou, ktorá ťa trápi už dlhšie, sa dnes vyrieši. Nabudúce ber túto situáciu ako ponaučenie, aby si sa nedostala do tej istej šlamastiky opäť. Skôr, než sa pustíš do hádky, zamysli sa.

Ryby

Pchať hlavu do piesku ako pštros veci nevyrieši. Skús sa na problém pozrieť priamo a bez skrývania. Napokon, aj tak to raz budeš musieť riešiť. Tak na čo to odkladať? Vari už nebolo tých nepokojov veľa?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy