Ženy vedia byť poriadne herečky. Dokážu sa perfektne pretvarovať, keď chcú získať niečo, po čom dlho túžia. Taktiež vedia byť aj poriadne sebecké a s nikým sa o to nepodeliť. 

Dnes sme si pre teba pripravili rebríček ženských znamení podľa sebeckosti.

1. Vodnár

Žena v znamení Vodnára je najsebeckejšou, pretože túži po nezávislosti, dobrodružstvách a pred svadobný oltár ju nedostane nič, len obraz pekného balíku peňazí. Dokáže byť veľmi vypočítavou osobou.

2. Ryby

Pri Rybách asi nie si prekvapená. Táto žena je síce citlivá, no vždy musí mať to, po čom túži. Ide si za svojím cieľom aj napriek tomu, že ublíži niekomu z blízkych osôb.

3. Baran

Žena v znamení Barana neznáša stereotyp a musí mať v živote veľa dobrodružstva. Už od detstva má v sebe súťaživosť a neznesie, keď nie je v niečom prvá. Bojovnosť a rozhodnosť sú jej silné vlastnosti. Myslí v prvom rade na svoje blaho.

4. Strelec

Impulzívna kráska v znamení Strelca sa dokáže krotiť, no keď zatúži po niečom, čo nemala celý život, je nezastaviteľná. Chce dobre len sebe, pretože seba vníma ako stred vesmíru.

5. Kozorožec

Kozorožec je na tom pomerne dobre, no má svoje temné chvíľky. Jej sila charakteru je založená presne na ctižiadosti, presnosti a na tom, že vždy dosiahne to, po čom túži. Iný život si ani nevie predstaviť, pretože by nebol pre ňu.

6. Panna

Panna vie, že sebeckosť nie je dobrá vlastnosť. No z času na čas je taká aj ona, no snaží sa taktiež dávať. Nenecháva si všetko pre seba, pretože by jej to nerobilo radosť. Mnohí si z nej môžu brať príklad, ale iba vtedy, keď má dobrý deň.

7. Blíženci

Je sebecká, no dokáže sa aj podeliť. Vždy si vezme to, čo chce. Nemá zábrany pred ničím a pred nikým, no keď má toho už konečne veľa a je spokojná, vie sa rozdávať jedna radosť.

8. Lev

Levica je sebecká tak veľmi, ako zle sa vyspí. Keď dobre, je z nej milá osoba, ktorá dopraje aj druhým. No keď zle a málo, chce všetky potešenia iba pre seba. Ak chceš, aby sa vedela podeliť vždy, nechaj ju spať toľko, koľko potrebuje.

9. Váhy

Táto žena má cit pre harmóniu. Nie je sebeckou, pretože rozumie tomu, že to nie je vždy dobrá vlastnosť. Nevie sa však ani podeliť. Stojí na hranici oboch vlastností a je nerozhodná – typická Váha. Hlavné však je, že sebeckosť u nej nájdeš naozaj veľmi zriedka.

10. Býk

Pokiaľ ide o ženu v znamení Býka, v živote sa má veľmi dobre. Tvrdo pracuje na tom, aby jej nič nechýbalo, preto sa vie podeliť. Je empatická a chápe, aké je to nemať nič. Sebeckosť u nej nemá miesto, preto sa radí k výnimočne silným ženám.

11. Škorpión

Predposlednou ženou je Škorpiónka. Tipovala by si ju skôr na sebeckú osobu, než na dávajúcu, však? Pravdou je, že táto žena naozaj viac dáva, než si berie. Niekedy v tom nevie nájsť rovnováhu, pretože šťastie ostatných je pre ňu dôležitejšie, než jej vlastné.

12. Rak

Posledným znamením je Rak. Sebeckosť ani nepozná. Snaží sa podeliť so všetkým, čo má. Život si nezakladá na materiálnych veciach, no skôr na dobrom pocite a skutkoch. Vďaka tomu je láskavá, viac dáva než berie a stále sa usmieva.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.