čo muži na ženách neznášajú
Unsplash/Dainis Graveris

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Nový mesiac so sebou prinesie nečakané veci, o ktorých sa môžeš dočítať v našom mesačnom horoskope. Čo ťa však čaká v spálni?

Tieto 3 ženské znamenia majú najväčšiu šancu, že si v novembri užijú najviac s*xu. Či už s priateľom alebo s novou známosťou, to je už na nich.

Blíženci

Nespútanú ženu v znamení Blížencov čaká naozaj zaujímavý mesiac. Môže sa pripraviť na nával vášne a chuti po partnerovi, či skôr jeho pýche. Užije najviac milostných potešení za celý vzťah.

Či už pôjde o pomalé milovanie pri zaspávaní alebo vášnivý a dravý s*x. Dôležité je, že si to obaja užijú a ich vzťah to posunie na úroveň vyššie. Budú mať medzi sebou vybudovanú hlbšiu dôveru.

Panna

Praktickú Pannu čaká veľmi nečakaný november. Na milovaní jej väčšinou až tak nezáleží, pretože verí, že sú vo vzťahu dôležitejšie veci, než vášeň a chémia. Napriek tomu sa v nej čosi tento mesiac zlomí a vďaka tomu bude otvorená nespútaným posteľným radovánkam.

Nebude sa hanbiť vyzliecť pred priateľom aj za svetla, bude chcieť vystriedať nové polohy a v posteli ju bude riadne počuť. Partner z nej bude mať obrovskú radosť, pretože na to čakal už veľmi dlho.

Ryby

Posledným ženským znamením sú Ryby. Táto citlivá žena moc vášnivých nocí nezažila, preto bude pre ňu táto jeseň celkom výzva. Občas to s ňou bude ako na hojdačke, lebo sa nebude spoznávať, no na druhej strane sa jej to zapáči. Jej chuť po milovaní sa dostane na maximum. Konečne prelomí palicu nad svojou sebakontrolou a upustí uzdu fantázii.

Bude chcieť skúšať polohy, ktoré videla vo filmoch, no nikdy sa ich neodvážila praktizovať. Aj keď bude jej partner niekedy unavený, vždy sa u neho nájde energia na to, aby ju poriadne pomiloval.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy