Priatelia sú v živote potrební. Na ich udržanie stačí byť úprimným, milým, láskavým a ochotným človekom. Bohužiaľ, tieto znamenia majú s podobnými vlastnosťami mierny problém, a preto sa môže stať, že v roku 2022 stratia svojich kamarátov.

Blíženci

Človek v znamení Blížencov je neustále v pohybe. Nie je stály, názory mení skoro každý týždeň a jeho správanie sa nedá predvídať. Priateľstvá pre neho nie sú večné, pretože sa po čase začne s každým nudiť.

Čím je starší, tým je selektívnejší a potrebuje pri sebe partiu ľudí, ktorá je za každé dobrodružstvo. Nevyhovuje mu, keď by mal len sedieť s kamarátmi v bare a nič nerobiť. V tomto roku môže veľa priateľov spoznať, no pre svoju nespútanosť a nestálosť aj stratiť.

Panna

Logická Panna je úplný opak Blížencov. Napriek tomu sa ani tomuto človeku nebude v priateľstve dariť. Môže sa stať, že o veľa kamarátov príde, pretože k nim nebude úprimnýpodstatné veci im zatají.

Praktickosť Panny sa tu prejaví najviac, pretože sa drží hesla: radšej krásna lož, ako krutá pravda. Má veľmi dobré komunikačné schopnosti, preto každú hádku s kamarátom vyhrá, no zároveň ho po nej hneď aj stratí.

Škorpión

Tajomný Škorpión prežije rok 2022 bez priateľov. Má najväčšiu pravdepodobnosť toho, že s ním všetci prerušia kontakt, pretože je až príliš rezervovaný. Nikoho nepúšťa do svojej bezpečnej zóny, lebo sa bojí sklamania a ublíženia.

Jeho priateľov to prestáva baviť – oni sa mu zdôverujú so všetkým, no Škorpión si dáva pozor na to, čo hovorí a nikdy o sebe neprezradí príliš veľa. Jeho záhadná a hlboká tajomnosť ich odstraší.

Vodnár

Posledným znamením je Vodnár. Je rád osamote, pretože spoločnosť a veľký kolektív ho celkom desí. Má pár priateľov, o ktorých vie, že sú obetaví a láskaví, no sám sa tak tento rok nebude správať.

Chcel by sa viac zamerať na seba, pretože je bystrý, pracovitý a chce v živote niečo dosiahnuť. Preto sa môže stať, že svojich priateľov bude často odmietať, klamať a utekať pred nimi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.