Pexels/Mellamed

November bude plný vzrušenia, nových výziev, lások, no taktiež aj hádok a nedorozumení.

Ak si zvedavá, čo čaká práve teba, čítaj ďalej, tvoje znamenie ti to prezradí.

Baran

Počas novembra budeš mať veľkú moc ovplyvňovať ľudí. Avšak, dávaj si pozor na to, aby sa ti to nevymklo spod kontroly. Zaobchádzaj s ňou opatrne, inak by si mohla spôsobiť zlé veci.

Vo vzťahu sa ti bude dariť, nečakajú ťa žiadne väčšie hádky. Dokonca ťa priateľ vytiahne na predĺžený víkend a spoločne si ho užijete.

Dbaj na dostatok ovocia a zeleniny, pretože môžeš prechladnúť a to by ťa odstavilo na niekoľko dní. Hnevala by si sa na seba, preto buď opatrná a aj keď sa cítiš zdravá, dopĺňaj svoju hladinu vitamínov.

Býk

Pre teba bude november veľmi náročný. Doľahne na teba jesenná depresia, ktorá sa ťa bude držať veľmi dlho. Preto by si nemala zanedbávať prechádzky na čerstvom vzduchu.

Ak máš vzťah, môže sa vyskytnúť pár hádok, no nebudú náročné a tak to s priateľom ustojíte. Venujte si viac času osamote.

S kondíciou na tom budeš dobre. Avšak, minimálne 2-3x do týždňa by si mala cvičiť, pretože koláčiky v zime na seba nenechajú dlho čakať.

Blíženci

V novembri sa nebudeš vedieť ovládať. Budeš chcieť stihnúť všetky dôležité veci, pretože vieš, že keď príde december, nebude na to čas. Budeš extrémne vyťažená.

Ak si single, máš šancu niekoho zbaliť, preto by si nemala každý večer tráviť doma. Vyber sa do mesta a poriadne to tam roztoč.

Tvoje zdravie na tom bude dobre, nemusíš nič meniť. Jedinú zmenu, ktorú môžeš urobiť je, že budeš vstávať o hodinu skôr, aby si všetko stihla.

Rak

Čaká ťa obdobie, v ktorom budeš robiť veľa zmien. Môže ísť o rozchod s priateľom alebo sa naopak zamiluješ. Daj si však pozor na to, aby ťa tieto veci nezmenili úplne.

Vzťahy máš teda mierne otvorené. Chcelo by to veľa premýšľania a analyzovania, čo je pre teba správne. Skús sa poradiť s rodinou o tom, ako by to riešili oni. V neposlednom rade však počúvaj svoje srdce.

Ak sa chceš lepšie starať o svoje zdravie, teplejšie sa obliekaj a obmedz cukor. Tento mesiac ho vôbec nepotrebuješ.

Lev

Počas novembra rob všetky aktivity, ktoré máš rada. Voľného času budeš mať málo, preto sa ho snaž využívať efektívne. Vďaka tomu budeš mať veľa energie a všetko ťa bude tešiť.

Vo vzťahu ťa čakajú ťažké chvíle. Miestami budeš váhať, či v ňom chceš ostať. Skúste si s priateľom urobiť poriadne rande a znovu sa do seba zamilovať.

Tento mesiac na tom bude biedne aj tvoje zdravie, preto nezabúdaj na vitamíny. Navštívi ťa chrípka, ktorá ťa nepoteší. Jeden víkend oddychuj a nerob nič namáhavé.

Panna

Celý november budeš pod veľkým stresom. Najradšej by si začala s vianočným upratovaním, no ostatní členovia domácnosti o tom nechcú ani počuť. Budeš sa cítiť nervózne, preto pi veľa čaju.

Pokiaľ si vo vzťahu, čaká ťa najromantickejší mesiac z celého roka. Uvedomíš si, ako veľmi svojho priateľa miluješ. Ak si single, máš šancu niekoho stretnúť.

Začni pravidelne behávať a svoje telo kŕm vitamínmi. Vďaka tomu budeš mať vybudovanú imunitu a prechladnutie ťa nedostane.

Váhy

V novembri urobíš veľa chýb. Najväčšou však bude, že sa budeš snažiť riešiť problémy ostatných namiesto toho, aby si riešila tie vlastné. Prehodnoť svoje správanie a uvedom si, že to takto ďalej nejde.

Vo vzťahu ťa čakajú pekné chvíle, no nemaj ružové okuliare. Občas sa na priateľa pozri kritickým okom. Ak si single, tento mesiac to aj tak zostane.

Zdravie budeš mať premenlivé, raz sa budeš cítiť fit a budeš športovať, no potom ťa dostane únava. Zameraj sa na potraviny, ktoré sú bohaté na železo.

Škorpión

Počas novembra by si sa mala zamerať na svoju rodinu a blízkych. Venuj im dostatok času, chodievajte spolu na výlety a snaž sa zdržovať doma čo najviac. Pocítia, že ich máš stále rada.

Taktiež by si sa mala venovať aj svojmu priateľovi. Môžeš to spojiť a jeden víkend urobiť rodinný so spoločenskými hrami, kedy pozveš domov aj svojho frajera. Všetci sa skvelo zabavia.

Tvoje zdravie na tom bude dobre. Nepocítiš zmenu počasia, pretože máš jeseň veľmi rada. Dokonca sa budeš veľmi tešiť na to, ako osláviš svoje narodeniny.

Strelec

Tento mesiac ťa čaká nová láska. Ak máš vzťah, môžeš byť pokojná – nerozídeš sa. Nová láska môže byť vo forme priateľstva, vecí, darčekov alebo sa zamiluješ sama do seba.

Popri láske však nezabudni ani na svoje koníčky, voľný čas a veci, ktoré ťa bavia. Ak by si ich nerobila, bola by si znechutená.

November bude aj mesiacom, v ktorom ťa bude často bolieť hlava. Dbaj na dostatočný pitný režim – zameraj sa hlavne na teplé čaje a čistú vodu.

Kozorožec

Celý november budeš naladená pozitívne. Vďaka tomu budeš všetko stíhať a pracovné povinnosti ťa nevyťažia. Posnaž sa nemať dovolenku, pretože budeš potrebovať peniaze na darčeky.

Vo vzťahu sa objavia mierne zaváhania, no to len preto, lebo sa ti partner nebude dostatočne venovať. Požiadaj o pozornosť, inak budeš smutná. Ak si single, kamarátka ťa možno s niekým zoznámi.

Tvoje zdravie na tom bude dobre. Nečaká ťa žiadna chrípka, ani prechladnutie. Môže za to tvoj zdravý a aktívny životný štýl.

Vodnár

V novembri zažiješ najlepšie, no zároveň aj najhoršie obdobie svojho života. Na jednej strane sa ti bude dariť, no potom príde zlom a budeš pre ľudí tá najhoršia osoba.

Pokiaľ si single a máš nový objav, netlač na pílu. Možno by si pokazila niečo, čo sa priaznivo vyvíja. Ak si vo vzťahu, daj svojmu partnerovi dostatok priestoru a nechaj ho ísť s kamarátmi von.

Zameraj sa na svoje telo. Začni športovať, posilňovať, cvičiť jogu, meditovať alebo robiť niečo, čo ťa vytrhne zo zabehnutých koľají a zlepší tvoju fyzickú schránku.

Ryby

Tento mesiac sa zameraj na svoje financie a ich stav. Pomaly, ale isto, sa blížia Vianoce a musíš sa poobzerať po darčekoch. Kvôli tomu sa tento mesiac s maličkosťami uskromni a nič si nekupuj.

Vo vzťahu ťa nič nové nečaká. Partner ťa ničím neprekvapí, ničím nezaujme a často sa budeš cítiť znudene. Na konci novembra spolu choďte na predĺžený víkend, aby ste si pripomenuli, prečo spolu ste.

Zdravie budeš mať na dobrej úrovni. Všetko zvládneš a nič ťa neskolí. Napriek tomu by si mala do jedálnička zaradiť viac čerstvých potravín.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy