rozísť sa vo vzťahu

September je mesiac plný zmien. Leto sa pomaly končí, počasie chladne a študenti sa pripravujú do škôl. Nielen študenti, ale aj milenci majú často počas septembra zlú náladu. Letná láska odznieva a je len otázkou času, kedy príde rozchod. Vďaka nám sa však môžeš pripraviť. V tomto článku máš možnosť odhaliť znamenia, ktoré sa počas septembra môžu rozísť.

Baran

Za normálnych okolností by si sa na september tešila. Si spoločenská a energická, preto máš rada začiatok práce a školy. Bohužiaľ, tento mesiac to tak nebude. Práve ty máš najväčšiu šancu rozchodu, lebo tvoja letná láska skončí.

Možno sa budeš cítiť osamelo, chladne a neiste, no to z toho dôvodu, pretože sa musíš pripraviť na niečo väčšie. Keď niečo končí, niečo nové začína. Tvoje sústredenie musí byť na 100 %, neexistuje, aby si sa rozptyľovala letným románikom. Ten musí ísť do úzadia, lebo nebudeš mať na také veci čas, kariéra by pre teba mala byť prvoradá.

žena vie plakať
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Lev

Máš vo svojom živote rada akciu, preto si od začiatku leta v jednom kole. Samé večierky, párty, výlety, dobrodružstvá a dovolenky. Nemyslíš si však, že by si s tým mala skončiť? Pokiaľ nie, do reality ťa vráti rozchod.

Aj ty máš veľkú pravdepodobnosť toho, že sa s milovanou osobou rozídeš, lebo nadväzovanie nových kontaktov a otvorená komunikácia ti moc tento mesiac nepôjde. Mala by si sa skôr ponoriť hlbšie do seba a uvedomiť si (alebo aj rovno nájsť) čo od života skutočne chceš a očakávaš. S jasným plánom to bude lepšie.

Rak

A posledné znamenie, ktoré sa môže počas septembra rozísť, je Rak. Si náladová, ale počas leta si mala šťastie. Bola si veselá, optimisticky naladená a hľadala si veci, ktoré ti spôsobujú radosť, nie smútok.

Žena sa opiera o muža
zdroj: Pexels/Vika Kirillova

Bohužiaľ, začiatok nového mesiaca ťa úplne prevalcuje. Budeš mať toľko povinností, že nebudeš spávať a z toho bude prameniť tvoja zlá nálada. Kvôli zlej nálade máš zvýšenú šancu rozchodu, lebo nikto nechce chodiť s niekým, kto rozmýšľa pesimisticky a sťažuje sa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy