instagram/couplegoals

Drž sa dobrých rád od anjelov! Takto podľa ich predpovede bude vyzerať tvoj týždeň od 28.12. do 3.1. 2020.

V posledných dňoch roka a v tých nových januárových by ste si mali viac všímať z oblasti zdravia práve krvný tlak. Ak ste si ho už dlho nemerali, pretože ste sa cítili dobre, skúste ho sem-tam v tieto dni skontrolovať. Takisto, ak máte vo svojom okolí rušivý element, ktorý vás znervózňuje či rozčuľuje, držte sa od neho ďalej a dni vypĺňajte pokojnými činnosťami.

So začiatkom roka v práci prídu aj mnohé splnené priania. Vychutnávajte si radosť z ich splnenia. Dodá vám to motiváciu do ďalších dní. V tieto dni obzvlášť budeme všetci pociťovať ochranu anjelov. Nové začiatky takisto pôsobia aktivizujúco, aj vo vás (pokiaľ máte jasné videnie či predstavu) sa naštartuje tok energií.

V láske si tento týždeň budete vychutnávať krásy spokojného vzťahu, prehlbovaniu citu. S tým prichádzajú aj otázky ako „Je to ten/tá pravý/á? Je to moja spriaznená duša?“ Áno, môže to byť ten pravý/pravá. Skôr, než sa však budete naplno zaoberať týmito otázkami, radšej venujte čas spoločným činnostiam, rozhovorom, objavovaniu vlastností toho druhého – až tak budete môcť jasnejšie vidieť, či si rozumiete, či spolu harmonizujú vaše povahy, ciele a zásady.

Všeobecná energia: Dívať sa na tancovanie plamienkov ohňa je skutočný pôžitok. Vychutnajte si v tieto dni teplo domova, sadnite si ku krbu, alebo si len zapáľte sviečky a užívajte pokojný večer.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy