Farebný dym okolo ženy

Aj ty si zvykneš robievať test osobnosti, aby si sa o sebe dozvedela niečo nové? Máme pre teba jeden rýchly, ktorý pozostáva z jednoduchej otázky a pripravil si ho portál Mind Journal. Možno budeš prekvapená, čo sa dozvieš.

Tvojou úlohou je len odpovedať na otázku, akým spôsobom si prekrižuješ ruky (tak, ako keby si sa išla modliť). V akej pozícii sú tvoje palce? Nad niečím takýmto sa ani nezamýšľame a robievame to úplne prirodzene. Preto to o nás dokáže odhaliť pomerne dosť.

Keď si prekrížiš ruky, v akej pozícii sú tvoje palce?

Test osobnosti Instagram/themindsjournal

Test osobnosti: Táto jedna otázka odhalí veľa o tom, aký si človek
ĽAVÝ PALEC JE NAVRCHU
Si voľná osobnosť, ktorá miestami žije vo vlastnom svete. Si plná kreativity a inovácií a neustále vymýšľaš niečo nové. Keď čelíš nejakej výzve, dokážeš myslieť aj "outside the box" a priniesť tak geniálne riešenia. Na spoločenských udalostiach sa hneď stávaš stredobodom pozornosti a priťahuješ ostatných svojou magnetickou prítomnosťou. Tvoja túžba po dobrodružstve z teba robí človeka, ktorý sa rád púšťa do rôznych výziev.
PRAVÝ PALEC JE NAVRCHU
Si odhodlaný človek, ktorý je poháňaný svojou ctižiadostivosťou a kladieš si vysoké ciele, za ktorými neohrozene ideš. Žiadna prekážka nedokáže zatriasť tvojím odhodlaním. Máš výborné analytické myslenie, vďaka ktorému bez námahy rozlúštiš aj zložité výzvy, ktoré by dali iným zabrať. Máš tiež prirodzené vodcovské schopnosti a v prípade problémov sa na teba iní spoliehajú a obdivujú tvoje schopnosti.
OBA PALCE SÚ VEDĽA SEBA
Si stelesnením vyrovnanosti. Hlavnými princípmi tvojho života sú harmónia a rovnováha. K jednotlivým situáciám pristupuješ so zmyslom pre spravodlivosť a diplomaciu. Niekedy vystupuješ v role mediátora a ostatní ťa vyhľadávajú v prípade, ak majú nejaké problémy. Dokážeš veľmi dobre komunikovať a ešte lepšie počúvať, preto s tebou ľudia radi trávia čas.

Tak čo, dozvedela si sa o sebe niečo zaujímavé? Ak by si si chcela urobiť aj iný test osobnosti, môžeme ti odporučiť ten na základe obľúbenej farby, prípadne polievky, ktorú máš najradšej.

Zdroj: theminndsjournal.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy