Pexels/Ludmilla Diniz

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Už dávno sme tu nemali žiadny test osobnosti, ktorý by o tebe prezradil možno aj niečo nové, čo si zatiaľ nevedela. Ak chceš, môžeš si vyskúšať aj naše staršie kvízy, konkrétne odporúčame japonský test osobnosti alebo test, v ktorom je dôležitý tvoj mesiac narodenia

Dnes si posvietime na krásne motýle. Tvojou úlohou bude vybrať jedného zo šiestich motýľov na obrázku, ktorý sa ti na prvý pohľad zapáčil najviac. Portál Bright Side prezradil, čo tvoj výber o tebe vypovedá. Naozaj sa nad tým príliš nezamýšľaj a zvoľ jedného, ktorý ti ihneď učaroval.

Ktorý zo šiestich motýľov sa ti páči najviac a ihneď ťa oslovil?

YouTube/BRIGHT SIDE

Vyber si jedného motýľa, ktorý sa ti páči NAJVIAC a sleduj, čo to vypovie o tvojej osobnosti
Motýľ č. 1

Tento ružový motýľ o tebe prezrádza, že si citlivá, úprimná a romantická duša. Často si predstavuješ, ako sa nachádzaš v koži niekoho iného, preto sa vieš dokonale vžiť do ich pocitov a prejavuješ im svoj súcit. Si veľmi emocionálna a záleží ti na potrebách a pocitoch iných ľudí. Niekedy kvôli tomu dokonca zanedbávaš aj svoje vlastné. Na druhej strane sa ale nechceš otvoriť pred ostatnými, pretože máš pocit, že by si ich svojimi problémami zaťažovala. Pamätaj na to, že aj k sebe by si sa mala správať rovnako pekne ako k iným.
Motýľ č. 2

Druhý motýľ o tebe prezrádza, že si pokojná, mierumilovná a harmonická osoba. Ak by ťa malo definovať len jedno slovo, bola by to rovnováha. Si presvedčená o tom, že rovnováha v živote je dôležitá a snažíš sa ju udržať medzi osobným a pracovným životom. Záleží ti na svojom duševnom zdraví a pohode a veríš tomu, že práve toto je kľúč ku šťastiu. Niekedy, keď čelíš nepríjemnej situácii, môžeš prepadnúť panike, pretože nevieš, čo robiť. Pred ostatnými sa často uzatváraš a skrývaš pred nimi svoje pocity až dovtedy, kým si ich sama nezrovnáš.
Motýľ č. 3

Ak si si vybrala tretieho motýľa, značí to o tebe, že si tvorivá kreatívna duša, ktorá vo všetkom vidí krásu. Rada všetko analyzuješ, aj keď niekedy nemusíš. Takýmto spôsobom ale ľahšie chápeš tento svet a svoj život. Robí to z teba logického a vyspelého človeka. Ak na niečom pracuješ, máš rada dokonalosť a radšej by si zmeškala deadline, než by si mala odovzdať niečo neúplné alebo nedokonalé. Dávaj si preto pozor, aby sa z teba nestala workoholička. Dokážeš sa tešiť aj z maličkostí a to sa snažíš naučiť aj ostatných ľudí.
Motýľ č. 4

Ak si sa rozhodla pre štvrtého motýľa, prezrádza to o tebe, že si veľmi ambiciózna osoba, ktorá ide za svojimi cieľmi. Veríš tomu, že každý človek má na tomto svete poslanie a snažíš sa ho nájsť a robiť ho čo najlepšie. Nemáš rada lenivosť a radšej tráviš čas s ľuďmi, ktorí sú pracovití rovnako ako ty. Niekedy kvôli tomu zanedbávaš svoj osobný život, no skôr či neskôr si to uvedomíš a potom to ľutuješ. Si si vedomá toho, že veľké veci môžeš dosiahnuť len vtedy, keď budeš mať po svojom boku ľudí, ktorých máš rada a na ktorých sa môžeš spoľahnúť.
Motýľ č. 5

Ak si si vybrala piateho motýľa, značí to o tebe, že si temperamentná osobnosť plná entuziazmu. Radosť nájdeš vo všetkom, čo robíš a vždy sa snažíš vidieť veci z tej krajšej stránky. Tvojím snom je, aby si v živote získala čo najviac skúseností, ktoré ťa dokážu vyformovať. Najväčším postrachom pre teba je nuda, preto robievaš aj niekoľko vecí naraz. Kvôli tomu môžeš mať problémy s dodržaním termínov.
Motýľ č. 6

Ak ťa oslovil posledný motýľ, prezrádza to o tebe, že si logicky zmýšľajúca a múdra osoba. Ľudia vyhľadávajú tvoju spoločnosť a chodia si k tebe po rady. Prijmú od teba aj kritiku, pretože vedia, že dokážeš oddeliť emócie od reality. Ani v iných situáciách sa nenecháš ovplyvniť emóciami, pretože sa obávaš toho, že by ti zastreli zdravý úsudok. Vždy chceš robiť všetky veci správne a dôležitá je pre teba morálka a čisté svedomie.

Zdroj: YouTube/BRIGHT SIDE, brightside.me

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy