Ako dôverovať priateľovi

Dôvera by mala byť základom vzťahu, žiaľ, nie vždy to tak naozaj funguje. Ako si na tom ty? Dokážeš dôverovať svojmu priateľovi alebo mu neveríš a obávaš sa, že ti klame alebo ťa podvádza?

Náš dnešný kvíz odhalí o tebe pravdu, ktorú pred sebou možno ukrývaš aj ty sama. Preto by si mala odpovedať naozaj úprimne.

Dokážeš svojmu priateľovi dôverovať?

Podviedol ťa už niekedy tvoj partner?

Máš rada, keď ti tvoj priateľ pripraví nejaké prekvapenie?

Vieš, o čom si tvoj partner píše s inými ľuďmi?

Zvykneš svojej polovičke zveriť dôležité úlohy, ktoré treba urobiť?

Zvykneš kontrolovať svojmu priateľovi mobil?

Ak ide tvoj priateľ von s kamarátmi, ako sa správaš?

Dokážeš sa mu zdôveriť s niečím, čo je pre teba dôležité?

Dokážeš svojmu priateľovi dôverovať? Tento kvíz o tebe odhalí pravdu
S DÔVEROU MÁŠ VEĽKÝ PROBLÉM.
Váš vzťah nemôže dobre fungovať, pretože svojej polovičke takmer vôbec neveríš a pri každej príležitosti ho podozrievaš. Ak s tým nič neurobíš, môže sa to medzi vami veľmi rýchlo skončiť.
MOHLO BY TO BYŤ AJ LEPŠIE.
V niektorých situáciách mu dokážeš dôverovať, no inokedy si podozrievavá a vytváraš si v hlave falošné predstavy. Mala by si na sebe trochu popracovať, pretože ak to zlepšíš, váš vzťah dokážeš zachrániť. Ešte nič nie je stratené.
DÔVERA JE PRE TEBA NA PRVOM MIESTE.
S dôverou nemáš žiadny problém a svojmu drahému naozaj veríš. Vyzerá to tak, že váš vzťah je vybudovaný na silných základoch, preto by ste v tom mali ďalej pokračovať. Čaká vás pekný spoločný život.

Ak by si chcela viac otestovať vašu vzťahovú dôveru, urob si aj náš predošlý kvíz, ktorý je zameraný na vás ako pár.

Dôvera vo vzťahu patrí ku kľúčovým veciam, vďaka ktorým môže byť láska silnejšia, dlhodobejšia a skutočnejšia. Je to základný pilier, bez ktorého len ťažko hovoriť o zdravom a plnohodnotnom vzťahu a niekedy sa vytvorí prirodzene, no inokedy na nej treba popracovať. V našom nedávnom článku nájdeš 3 kroky, ktoré ti ju vo vzťahu pomôžu udržať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy