Unsplash/Tamara Bellis

Január, máj či december? Podľa mesiaca narodenia ti prislúcha nielen konkrétne znamenie zverokruhu, ale taktiež to môže vypovedať veľa o tom, akú máš osobnosť. Portály Bright Side a The Law of Attraction prezradili, aké vlastnosti ťa charakterizujú. 

Vyber si mesiac tvojho narodenia a presvedč sa o tom, či to na teba naozaj sedí. Niektoré z daných vlastností možno len driemu pod povrchom a vďaka tomuto testu osobnosti začneš pracovať na tom, aby sa dostali von.

V ktorom mesiaci si sa narodila?

Čo o tvojej osobnosti prezrádza mesiac, v ktorom si sa narodila?
Január
Január je prvým mesiacom nového roka a to znamená, že aj pred tebou sa otvára veľa rôznych príležitostí. Si srdečná, charizmatická a ambiciózna. Pracuješ na tom, aby po tebe niečo ostalo a aby o tebe ľudia vedeli. Vieš narábať aj s peniazmi a tvoj pozitívny prístup k financiám ťa predurčuje k životu v blahobyte. Darilo by sa ti ako lekárke alebo športovkyni. Je veľmi pravdepodobné, že budeš slávna.
Február
Februárové deti sú predurčené na úspech nielen v osobnom, ale tiež pracovnom živote. Február je mesiacom tvorivosti, preto je veľmi pravdepodobné, že aj ty sa budeš uberať takýmto smerom. Si veľmi empatická, súcitná a miluješ romantiku. Pred povrchnými kamarátstvami uprednostňuješ dlhotrvajúce a kvalitné priateľstvá. To ťa na druhej strane môže robiť citlivou a bojíš sa zlyhania.
Marec
Prvý jarný mesiac prináša do tvojho života radosť a pozitivitu. Zväčša bývaš dobre naladená a tvoja radosť môže niekomu pripadať až detinsky. Si však veľmi inšpiratívna, čestná, rada snívaš a máš schopnosť ovplyvňovať iných ľudí. Niekedy mávaš problém s rozhodovaním a robíš unáhlené závery ešte pred tým, než si to riadne premyslíš a zvážiť všetky plusy a mínusy daného problému.
Apríl
Ak si sa narodila v apríli, je veľká pravdepodobnosť, že budeš dynamická, rozhodná, silná a zároveň diplomatická. Veľmi dobre vieš, že to čo chceš, v živote aj dosiahneš, preto máš našliapnuté aj na vyššie pracovné pozície. V živote ti záleží na dobrom nastavení mysle a pozitivite.
Máj
To, že si sa narodila v máji znamená, že si dieťaťom šťasteny. Narodila si sa ako optimista a si plná kreativity. Uprednostňuješ preto tvorivé činnosti a nechceš sa sústreďovať len na jednu prácu. Dopredu ťa poháňa motivácia a držíš sa svojich cieľov, ktoré si nastavíš. Neboj sa však požiadať svojich blízkych aj o pomoc, ak to potrebuješ. Nemusíš zvládať všetko úplne sama.
Jún
Ak si sa narodila v júni, ovplyvňuje ťa trochu pozitivita predchádzajúcich jarných mesiacov. Zároveň si však náchylná na zmenu nálad a tvoje šťastie a radosť sa zo sekundy na sekundu môžu zmeniť na smútok. Si tiež láskavá, romantická, máš otvorenú myseľ a dobrý zmysel pre humor. Túžiš po nájdení pravej lásky a tvoje vlastnosti ti toto hľadanie nebudú uľahčovať.
Júl
Vedela si o tom, že veľa ľudí narodených v júli môže byť ľavákmi? Tento mesiac ťa predurčuje k tomu, aby si bola úprimná, priama a čestná. Veľmi ti záleží na ľuďoch v tvojom okolí a zaujímaš sa o ich životy. Keď niečo chceš, ideš za tým a vieš čo robiť, aby si to dosiahla.
August
Ak si sa narodila v auguste, značí to o tebe, že si rodený vodca. Si perfekcionistka a záleží ti na tom, aby bolo všetko dotiahnuté do detailov. A to rovnako v osobnom aj pracovnom živote. Niekedy sa však bezhlavo vrháš do všetkého a zabúdaš myslieť na seba a svoje zdravie.
September
Septembrové deti dostávajú do vienka prirodzený dar organizovania akcií a najrôznejších plánov. Riziko si nepripúšťajú, pretože chcú splniť všetko tak, ako si vopred naplánujú. Zároveň môžeš bývať trochu melancholická a často premýšľaš nad spôsobmi, ktoré by ti mohli zdvihnúť náladu.
Október
Ak si sa narodila v októbri, do tvojho života to prinesie šťastie. Akýkoľvek cieľ si stanovíš, dosiahneš ho. Si milujúca, priateľská, rada sa odlišuješ od ostatných a si tiež veľmi intuitívna. Dávaj si však pozor na to, aby si v sebe nedržala príliš veľa negatívnych emócií, ktoré môžu narušiť silu zákona príťažlivosti.
November
Ak si sa narodila v novembri, hovorí to o tebe, že si citlivá a dômyselná. Dokážeš si vytvoriť silné puto s ostatnými ľuďmi, no niekedy ťa ich negativita dokáže ovplyvniť a nakaziť. Nenechaj sa stiahnuť dole a pracuj na svojom sústredení. Ak budeš chcieť niečo dosiahnuť, stačí, ak na to budeš myslieť a podarí sa ti to.
December
Narodenie v decembri pre teba znamená, že si čestná a verná, no niekedy bývaš dosť podráždená. Rada sa socializuješ, no niekedy to môžeš trochu preháňať a zbytočne riskuješ. Aj keď rada vykračuješ zo svojej komfortnej zóny, dávaj si pozor na to, aby to neohrozilo tvoje zdravie a život.

Zdroj: Bright Side & The Law of Attraction

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy