Čo hovoríš na náš japonský test osobnosti? Odhalil o tebe niečo, čo si doteraz nevedela? Ak sa chceš o sebe dozvedieť ešte niečo viac, zameraj sa na dátum svojho narodenia. Vďaka portálu Simple Capacity máme pre teba jednoduchý návod.

Jednotlivé čísla z tvojho dátumu ti povedia veľa o tvojej osobnosti. Ktorý typ z deviatich možných osobností máš práve ty? A naozaj tieto vlastnosti na teba sedia?

Postup je veľmi jednoduchý. Najskôr musíme dostať číslo tvojej osobnosti. To získame, keď spočítame čísla tvojho dátumu.

Ak si sa napríklad narodila 25. októbra 1994, svoje číslo osobnosti dostaneš nasledovne:

25 + 10 + 1994 = 2029

2 + 0 + 2 + 9 = 13

1 + 3 = 4

Teraz si tam dosaď svoj dátum. Musíš sa dopracovať k jednej číslici.

Vyhodnotenie:

#1 – Pôvodca/originál

Rada preberáš iniciatívu a je z teba dobrý vodca. Často prichádzaš s novými myšlienkami a nápadmi a nerobí ti problém ani riskovať. Niekedy si však trochu tvrdohlavá a arogantná, no zároveň si čestná a ostatní sa nemusia obávať spolupráce s tebou. Nerada sa prispôsobuješ a všetko by si chcela robiť podľa seba.

#2 – Zmierovateľ

Potreby svojich blízkych a priateľov často kladieš pred svoje vlastné. Chceš, aby sa všetci mali dobre a aby boli šťastní, aj keď na úkor samej seba. Si rodený diplomat a vieš riešiť problémy pokojnou cestou. Si trochu hanblivá a nie si rada stredobodom pozornosti. Mala by si si začať trochu viac veriť a nabrať viac sebavedomia.

#3 – Tvoj život je jedna veľká párty

Si rada stredobodom pozornosti y vyhľadáš miesta, kde sa môžeš zabaviť. Myslíš si, že svet je gombička, no niekedy by si mala byť svoj život trochu viac seriózne, aby si sa nedostala do problémov. Si spoločenská, kreatívna, romantická a priateľská. Preto ľudia radi trávia čas v tvojej spoločnosti.

#4 – Konzervatívec

Predtým, než niečo urobíš, si to radšej dvakrát premyslíš. Riadiš sa svojím rozumom a všetko by si chcela mať pod kontrolou. Máš rada poriadok a rutinu. Ak sa dostaneš do situácie, ktorú nepoznáš, zneistieš a nevieš čo máš urobiť. Neprekáža ti tvrdá práca a keď chceš vypnúť, ideš do prírody, kde načerpáš nové sily. Niekedy si príliš tvrdohlavá a vytrvalá. Mala by si sa však naučiť byť na seba menej prísna a viac si užívať.

#5 – Nonkonformista

Nekonvenčné správanie je tvoje. Neriadiš sa žiadnymi pravidlami, rada skúmaš nové veci a nezastavíš sa takmer pred ničím. Rada riskuješ a rutina je tvoj nepriateľ. Z každej situácie si vieš niečo zobrať, pretože vždy sa môžeš naučiť čosi nové. Niekedy by si si však mala dvakrát premyslieť, či niečo podnikneš.

#6 – Romantik

Pre teba je veľmi dôležité spojenie s rodinou a priateľmi. Dokážeš si s nimi vytvoriť silné puto a chceš, aby boli všetci šťastní. Máš preto nutkanie starať sa o nich a pomáhať im. Musíš sa jednoducho cítiť užitočne, aby si bola skutočne šťastná. Niekedy by si však mala pochopiť, že nie všetko sa dá zmeniť k lepšiemu. Máš rada umenie a hudbu a si vynikajúcim učiteľom.

#7 – Intelektuál

Niekedy si žiješ vo svojom vlastnom svete a je pre teba ťažké prijať niektoré veci. Neriadiš sa srdcom a emóciami, ale skôr faktami. Rada hľadáš skryté informácie, pretože ty sama máš tajomstvá, o ktorých ostatní nevedia. Nerada podstupuješ rýchle zmeny, na všetko ideš radšej pomaly.

#8 – Veľké zviera

Rada sa staráš o ľudí a dokážeš vyriešiť akýkoľvek problém. Ľudia preto radi vyhľadávajú tvoju spoločnosť a vedia, že sa na teba môžu naozaj vo všetkom spoľahnúť. Chceš si užívať dobrý život a robíš všetko pre to. Máš veľké plány do budúcnosti. Niekedy by si však mala uprednostniť svoje vlastné šťastie a mala by si sa naučiť hovoriť nie.

#9 – Predvádzač

Všade, kde sa objavíš, je dobrá nálada. Všetkým dokážeš vyčariť úsmev na tvári a nemáš problém nadväzovať nové kontakty a priateľstvá. Niekedy sa však dokážeš meniť ako chameleón a tieto zmeny (nielen nálad) môžu byť pre ostatných trochu zmätočné. Môže sa preto stať, že sem-tam nevedia, čo môžu od teba očakávať.

Zdroj: simplecapacity.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.