Photo by senivpetro from Freepik

V akej polohe zvykneš spávať najčastejšie? Na boku, na bruchu, na chrbte alebo schúlená v klbku? Vedela si o tom, že aj takýto výber polohy o tebe dokážeš prezradiť zaujímavé veci? Vďaka portálu Bright Side sa hneď dozvieš viac.

Z nasledujúcich možností si vyber jednu polohe, v ktorej zvykneš spávať najčastejšie a uvidíš, čo to o tebe naozaj hovorí. Dozvieš sa zaujímavé veci, ktoré si o sebe možno ani len netušila.

V akej polohe zvykneš najčastejšie spávať?

youtube.com/BRIGHT SIDE

V akej polohe zvykneš najčastejšie spávať?
Na boku so stisnutými kolenami
Spanie na boku so stisnutými kolenami je jednou z najbežnejších polôh na spanie. Ak nevieš zaspať inak, než v tejto polohe, prezrádza to o tebe, že si pokojná a spoľahlivá osoba. Nie je ľahké uraziť a rozhodiť ťa a taktiež nemáš strach z toho, čo prinesie budúcnosť. Dokážeš sa usmievať, aj keď je vonku najhoršie počasie a bez problémov sa prispôsobíš všetkým zmenám, ktoré sa vyskytnú v tvojom živote.
Schúlená v klbku
Ak zvykneš najčastejšie spávať schúlená v klbku, znamená to, že často pociťuješ potrebu ochrany, porozumenia a súcitu. Tým, že sa schúliš do klbka, sa snažíš ujsť od všetkých problémov, ktoré na teba vonku číhajú. Si tiež umelecká duša a ideálnym spôsobom pre teba, ako ujsť od problémov, je maľovanie, tanec alebo písanie vlastného blogu.
Na bruchu
Ak spávaš na bruchu a končatiny máš rozhodené okolo tela, znamená to, že si rodený vodca. Si iniciatívna a vždy prevezmeš iniciatívu, aby si sa uistila, že v tvojom osobnom, ale aj pracovnom živote vládne poriadok. Väčšinou uprednostňuješ plánovanie a nie si zástancom prekvapení. Máš schopnosť vytrvať a spolu s tvojím zmyslom pre zodpovednosť ti to pomáha dosiahnuť veľký úspech.
Na chrbte (roztiahnutá)
Ak zvykneš spávať na chrbte a končatiny máš hocijako pohodené okolo tela, znamená to, že si pozitívne naladená a miluješ svoj život. Si zvyknutá byť stredobodom pozornosti a zároveň sa rada obklopuješ dobrou spoločnosťou. Pracuješ tvrdohlavo a vytrvalo, ale zároveň si racionálna a preferuješ hovorenie pravdy. Ľudia, ktorí spávajú v tejto polohe, mávajú často silné osobnosti.
Na chrbte (nehybne ako mŕtvola)
Ak spávaš na chrbte, ale ruky máš pevne pritiahnuté k telu (vyzeráš naozaj ako mŕtvola), prezrádza to o tebe, že si pokojná, vyrovnaná a nekonfliktná osoba. Vieš presne čo chceš, máš svoje plány a urobíš všetko pre to, aby si ich dosiahla. Neraz si prísna, pedantná a náročná, ale najviac vždy požaduješ sama od seba.
S jednou nohou zdvihnutou
Ak spávaš s jednou nohou zdvihnutou, prezrádza to o tebe, že si často nepredvídateľnou a tvojím druhým menom je dobrodružstvo. Zároveň si ale veľmi náladová a tvoja nálada sa dokáže meniť tak rýchlo, že to mätie ľudí v tvojom okolí. Nemáš rada rozhodnutia a niekedy ti trvá veľmi dlho, kým k nejakému dospeješ.

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy