pinterest.com

Častokrát sa samej seba opýtam túto otázku. A myslím, že nie som sama. Dokonca sa niekedy i teba spýtam, či si spokojný. S tým, akú ženu máš po svojom boku.

Nikdy som sa nemenila kvôli tebe. Avšak stala som sa pri tebe lepším človekom. Človekom, ktorý už nehľadí len na vlastné záujmy, človekom, ktorý sa stará a zaujíma sa, ako sa mal ten druhý. Človekom, ktorý i do tretej rána ti píše esej do školy, ktorú nestíhaš. Viem, že nie som vždy príkladová žena, že občas sa vŕtam v minulosti, ktorú nie vždy treba pripomínať a ty ma so smiechom alebo s hnevom nazveš „archeologičkou“.

large weheartit.com

Milujem ten pocit, kedy ma za niečo pochváliš alebo sa len tak na mňa pozrieš a povieš mi, že som stále pre teba nečitateľná. Že miluješ moje vlasy, vraj je jedno aké sú dlhé. Keď si mi povedal, že zbožňuješ môj vkus a miluješ, keď si kupujem sama kvety. Pochopila som, že ma berieš ako niekoho. Ako bytosť, ktorá je iná. Ktorú miluješ a ktorú si vážiš. Takisto ako si ja vážim teba a starám sa. O to, či si v poriadku po včerajšej kalbe s kamarátmi, či si si zobral ten obed na intrák, čo ti mamina chystala a či si sa už bol najesť.

Avšak niekedy sa pýtam, som pre teba dobrá stále? Stále som taká výnimočná, iná a skvelá? Ako viem, či to neuvidíš na inej? Niekedy je ťažké byť vo vzťahu stále šťastní, byť stále výnimočný jeden pre druhého, aj keď spolu žijete už tých pár rokov. Preto spolu obdivujeme tie páry, ako sú i naši starí rodičia, ktorí spolu žijú už 50 rokov, a stále sa ľúbia. Chcem, aby si sa i ty na mňa pozrel i po tých rokoch a videl v mojich očiach iskru lásku. Tú, ktorú sme zapálili pred pár rokmi. Nevyhasla. Ona stále iskrí, keď sa stretneme po týždni odlúčenia, keď ma pochváliš, že sa pre teba snažím niečo navariť, aj keď varenie neznášam a dokonca iskrí i vtedy, keď sme s priateľmi.

16831911_1173007479464611_9110937684679194997_n quotecatalog.com

Nikdy sa nechcem meniť kvôli niekomu, avšak ďakujem za to, že si ma prijal. So všetkými mojimi chybami, náladami a názormi. Že ma podporuješ a ďakuješ mi. Verím, že budem stále pre teba tá skvelá žena i po rokoch, ako si i ty pre mňa skvelým mužom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating