Sú znamenia, ktoré sa vedia bozkávať famózne. Potom sú tu tie znamenia, ktoré sa bozkávať vôbec nevedia. Práve tieto znamenia sa bozkávajú najhoršie a nemala by si to s nimi skúšať. Zaručene ťa títo ľudia znechutia a nebudeš sa chcieť s nimi baviť.

Vodnár

Človek, ktorý je narodený v znamení Vodnára, je veľmi rýchly. Všetko sa učí samostatne, nemá problém vyhľadať si chýbajúce informácie na internete a je veľmi inteligentný. Napriek tomu sú určité oblasti, v ktorých by nemal byť rýchly, pretože si vyžadujú čas. Jednou z nich je aj bozkávanie.

Vodnár v ňom nevyniká a mal by sa zlepšiť.

Býk

Tento človek je neobyčajne silný. Vie si presadiť svoj názor všade, kam príde. V kolektíve je veľmi obľúbený, pretože je vtipný a zábavný. Avšak, tiež si vie získať rešpekt, čo je veľmi dôležité. Je workoholik, pretože nemá šťastie v láske. Nedarí sa mu získať životného partnera a príčina môže byť ľahká. Bozkávanie.

Mal by viac trénovať, skúšať a hlavne naučiť sa, ako nemať všade sliny. Bez nich to pôjde lepšie.

Baran

Človek, ktorý je narodený v tomto znamení, je spontánny. Rád sa vrhá do nových dobrodružstiev a niekedy vie byť veľmi znudený, ak dlho nikde nebol. Každý jeden deň s ním je výzva, pokiaľ stíhaš jeho tempu. Ako partner vie byť veľmi pozorný, milý a spoľahlivý. Rád si ťa vypočuje, pohladí a…a tam to asi končí. Pokiaľ nemusí, tak sa nebozkáva. Sám vie, že v tom má medzery a nejde mu to.

Jeho bozky sú neskúsené a bolestivé.

Ryby

Zasnívaný človek v znamení Ryby, vie byť kreatívny. Vymýšľa stále nové doplnky do bytu, nič mu nesmie chýbať a v týchto dňoch sa určite nenudí. Napriek svojej pozitívnej nálade má niečo, čo ho trápi. Ľudia opačného pohlavia sa s ním neradi bozkávajú, pretože im vadí jeho štýl.

Tento človek nemá prax v tom, ako sa má dobre bozkávať a tak sa mu všetci vyhýbajú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.