žena

Môžeme sa snažiť ako chceme, no sú medzi nami ľudia, s ktorými si nerozumieme a ani rozumieť nikdy nebudeme. Milujú buď vytvárať drámu alebo problémy tam, kde ich iní nevidia. Astrológia poníma za také aj niektoré znamenia zverokruhu. Sú totižto v niektorých smeroch ťažko zvládnuteľné. Nájdeš medzi nimi aj seba alebo niekoho blízkeho?

Znamenia zverokruhu, ktoré je náročné zvládnuť

Baran

Osoby tohto znamenia vyhľadávajú hádky a konflikty, do ktorých môžu ihneď skočiť. Nestarajú sa príliš o iných ľudí, pretože svoje „ja“ považujú za prioritu.  Nemajú zároveň takmer žiadnu trpezlivosť a nikdy nepriznajú svoje chyby.  Vinu radšej v rýchlosti zvalia na iných, namiesto toho, aby si ju priznali. Miestami je toto ich správanie veľmi ťažko zvládnuteľné.

Blíženci

Blíženci veľmi radi predstierajú svoju bolesť, dokážu sa dokonca tváriť vystrašene a ublížene. Robia tak, aby na upútali pozornosť v čase, keď sa im žiadna nedostáva. Udržať ich záujem je veľká úloha, pretože sú neustále rozptyľovaní. Pokiaľ sa už do niečoho zapletú, nenechajú druhú stranu ani chvíľu v pokoji.

ako sa zmení život
zdroj: Unsplash/Candice Picard

Panna

Tieto bytosti môžu byť na ľudí mimoriadne kruté tým, že ich budú kritizovať do takej miery, kým z nich neurobia trosku. Panny sú považované sebecké a veľmi málo nápomocné. Dokážu odsúdiť človeka, pokiaľ sa mu snaží otvoriť a vyvolať v ňom pocit menejcennosti. Robia tak, aby cítili, ako im v žilách koluje nadradenosť.

Škorpión

Pokiaľ osobám tohto znamenia stojí niekto v ceste, nebudú to tolerovať. Sú to neľútostní a manipulatívni ľudia, ktorí sa nikdy neprispôsobia žiadnej situácii, pokiaľ z nej nemajú úžitok. Škorpióni nikdy nebudú robiť kompromisy, čo môže spôsobiť veľa ťažkostí ostatným. Pokiaľ ich niekto nahnevá, nemajú nad ním zľutovanie.

Pleť
zdroj: Unsplash/ Fleur Kaan

Vodnár

Vodnári môžu vyzerať veľmi priateľsky a ľahkomyseľne, no v skutočnosti to tak nie je. Sú to mimoriadne citliví ľudia a ťažko im niekedy porozumieť. Neprijmu do svojho života kohokoľvek a už vôbec nie ľudí, ktorí im nie sú sympatickí. Okolie sa nikdy nedozvie, na čo toto znamenie myslí, no Vodnári budú aj tak naďalej očakávať, že každý vie, čo majú na mysli.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy