Pexels/Jopwell

V práci strávime viac, než polovicu života. Preto je potrebné, aby ťa napĺňala a spôsobovala radosť.

Týmto znameniam sa to podarilo alebo sa aspoň tak tvária. V roku 2022 budú mať veľmi úspešnú kariéru.

Blíženci

Človek v znamení Blížencov je neustále v pohybe. Permanentne sa ženie za niečím novým a nič pre neho nie je dosť dobré. Stereotyp a nuda v jeho živote nemajú miesto, preto potrebuje prácu, ktorá je dynamická a stále prináša nové a nečakané úlohy.

V roku 2022 sa mu bude dariť, pretože bude veľmi rýchly, povinnosti bude odovzdávať načas a tak mu zostane čas aj na rodinu. Jeho nadriadení sa tiež potešia, pretože vďaka jeho zodpovednosti budú vedieť, že sa na neho môžu kedykoľvek spoľahnúť.

Kozorožec

Kozorožec je ideálnym kandidátom na ocenenie „zamestnanec roka“ už v jeho začiatku. Je presný, nikdy nemešká, zakladá si na dochvíľnosti a pri plnení úloh ide aj cez mŕtvoly. V práci sa mu bude tento rok dariť hlavne preto, pretože sa nevzdá a vyrieši aj ťažké úlohy, s ktorými si ostatní nebudú vedieť podariť.

Nie je vylúčené, že ho čaká kariérny postup – má veľmi dobre vyvinuté organizačné schopnosti, tak sa môže uplatniť aj vo vedúcich pozíciách, o ktorých uvažuje jeho šéf.

Vodnár

Vodnár je samostatná bytosť a rád pracuje osamote, než v kolektíve. Pre nadriadených je ideálnym zamestnancom, pretože dodržuje pravidlá, má nastavené správne priority a nikdy neporušuje svoje zásady.

V roku 2022 môže očakávať náročné úlohy, no za všetkými sa bude skrývať jeden dôvod – nadriadení budú chcieť otestovať jeho zručnosti a schopnosti, pretože mu budú chcieť zvýšiť plat.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy