Určite si prišla aj ty do styku s takým človekom, ktorému si bohvieako nebola po chuti, respektíve nikdy ťa neocenil natoľko, ako si si zaslúžila. Jednoducho nech si robila čo si robila, nebola si pre neho dosť dobrá. Vieš však o tom, že existujú znamenie zverokruhu, ktorým môžeš dať aj modré z neba, no i napriek tomu budú na tebe vidieť stále chybu? A možno aj tá osoba, s ktorou si sa stretla ty, je narodená práve v tomto znamení!

Baran

Je až tak posadnutý túžbou vyhrať, že v boji pokračuje aj bez ohľadu na vlastnú ujmu v prehratých bitkách. Nič a nikoho neberie na vedomie, vidí len seba. Zaujímavosťou však ostáva, že síce navonok je to arogantný tvor, no vnútri skrýva pochybnosti, pochybnosti o tom, či on je tak „dokonalý“, ako si želá. Preto sa tak predvádza a nemá výčitky ti aj ublížiť.

Blíženci

Dve tváre, skrytý podvodník, ktorého teší nešťastie druhých a dokonca sa ešte v tom aj vyžíva, najmä v škandáloch a klebetách. Preto sa nečuduj, že ti bude vyhadzovať na oči, aká si zlá. Neúnavne hľadá lepšie možnosti – lepších priateľov, lepšiu prácu, či celkovo lepší život. Človeku narodenému v tomto znamení nikdy nestačí to, čo má v momentálnej chvíli. Preto na tebe nebude vidieť ten poklad, ktorý v sebe máš.

Lev

Lev predpokladá, že celý svet sa bude točiť len okolo neho a ešte mu ostatní za to budú ďakovať a obdivovať ho. Vedomie, že by si mal priznať, že nie je o nič lepší ako aj iní, to ho m§že priviesť priam do šialenstva. Miluje, keď sa mu niekto dostatočne venuje a patrične mu dokazuje, ako si ho nesmierne cení. Keď nie je po jeho, je schopný trucovať aj celý deň, no správa sa ako batoľa.  Tak teraz už vieš, ktoré znamenia zverokruhu ťa veľmi neocenia a aj prečo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.