Ak si aj ty už našla svoju milovanú polovičku, ktorá robí tvoj život krajším a bez ktorej si nevieš predstaviť ani jeden deň?  A navyše, ak máte módu v krvi o to lepšie. Tá osoba ťa totiž pozná. Robí všetko preto, aby si ty bola najšťastnejšia. Aj keď to nie je vždy ľahké. Ale povedzme si to otvorene. Čo už je len ľahké. Tie najkrajšie veci neprídu nikdy bez boja.

Instagram je plný zamilovaných párov, ktoré k sebe našli cestu. Svojou vášňou k móde spájajú príjemné s užitočným. Cestujú po svete, objavujú krásy sveta a zachytávajú svoj štýl. Spolu. Z tých fotiek sa dá vyčítať všetko. Ich radosť, šťastie a láska.

A ja som sa rozhodla ti pár takých párov ukázať aby si videla, že nič nie je nemožné.

Aj ty vidíš tie úprimné pohľady? Tento pár vie ako nato. Basic tričká, tenisky a rovnaké rifle stačia ku šťastiu.

😍

A post shared by Best Couples (@bestcouples2018_) on

😍❤️ #mysamilujeme

A post shared by Couple Goals ❤️ (@my.sa.milujeme) on

Zladiť sa so svojim partnerom nie je vôbec náročné. E-shopy ponúkajú množstvo rôznych dizajnov, strihov a nápadov na rovnaké mikiny, kryty na mobily alebo tričká.

❤️❤️❤️

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Keď už sa rozhodnete neladiť spolu úplne do detailov vôbec nevadí. Ladíte v niečom oveľa dôležitejšom. A tou je láska medzi vami často krát zachytená na fotkách.

Love, love, love. ❤❤❤

A post shared by Maťa Cimermanová (@c.z.immer) on

ALL CLOTHES THE SAME“ –  presne týmito slovami by sa dala definovať spoločná moda. V každom obchode sa dajú nájsť kúsky rovnakej farby oblečenia ako pre ženy tak aj pre mužov.  Trik spočíva len v tom, ako dobre dokážeš jednotlivé kúsky nakonbinovať.

Lover in Paris 🗼😍 @negin_mirsalehi

A post shared by Couples Magazine (@couples_magazine) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.