unsplash.com

Alebo sa o to aspoň len snaž. Viem, hovorí sa mi to ľahko, ale dôležitý je začiatok. Raz mi jeden dôležitý človek povedal múdru vetu a ani nevedel, ako veľmi tým zmení môj pohľad na udalosti v živote: „Deje sa všetko to, čo máš v hlave.“ 

Všetko čo prežívaš, všetko na čo myslíš, to ako sa momentálne cítiš, sa deje aj preto, lebo to máš v hlave. Áno, celé je to o spôsobe myslenia a toho ako sa k danej situácií postavíš. Zoberme si to na niektorých príkladoch v láske.

Spoznáš človeka, ale neustále máš pocit, že k tebe nie je úprimný. Namiesto toho aby si sa s ním otvorene porozprávala. Premýšľaš, prečo máš tento pocit. A tým škodíš len sebe, keď ho dostaneš zo seba von, v tom momente ti bude FAJN! Aj keď pravda možno nebude taká akú si dúfala, aspoň vieš, na čom si.  Máš pocit, že ti je tvoj partner neverný. Okolie ti vraví, že sa mýliš, on ti tvrdí, že sa mýliš. Ale opäť, pre niečo ten pocit máš. Tak sprav niečo preto, aby ten pocit prešiel, buď úprimná k nemu a hlavne k sebe. A bude ti FAJN! Aj keď bude trvať dlhšie, kým to pochopíš.

Nie si vo vzťahu šťastná, ale nechceš svojmu partnerovi ublížiť. Neustále myslíš na všetky tie veci, pre ktoré je vzťah zlý, ale bojíš sa ho stratiť. Opäť máš v hlave milión myšlienok, ktoré ti nepomáhajú, povedz mu to , nájdi v sebe silu a v tom momente ti bude FAJN!

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: unsplash.com

Skús to, skús myslieť pozitívne. Nech pôjde o akýkoľvek smer v tvojom živote (práca, rodina, škola, vzťahy). Nepôjde to ľahko, ale to chce čas. Všetko sa deje pre niečo. Nájdeš v sebe silu, neriešiť malé problémy a tak sa pripravíš čeliť tým veľkým skutočným (lebo bohužiaľ aj také prídu). Deje sa to čo máš v hlave, maj v nej dobre veci, nauč sa ich hľadať v tých zlých, robia ta silnejšou. Šetri si slzy a maj v hlave , že ti je fajn.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating