unsplash.com

Ak má muž o teba záujem, je úplne jedno, čo mu stojí v ceste za tým, aby ťa získal. Pokiaľ ho však už nezaujímaš, mohla by si žiť rovno vedľa neho a aj tak by za tebou neprišiel. Chlap sa snaží byť iniciátorom nového vzťahu.

Muž, ktorý ťa má rád ti vždy bude nablízku. Keď niečo naozaj chce, ide si za tým. Pokiaľ chlap, ktorého zbožňuješ, si ťa nesnaží získať, nemá o teba viac záujem.

Chlapi si dokážu vymyslieť milión výhovoriek, prečo sa už ženu nesnažia viac získať. Narozprávajú jej klamstvá, ako napríklad, že sú nesmierne zaneprázdnení, aj keď pravda je úplne iná. Jednoducho už o ňu stratili záujem, no aby jej nejakým spôsobom neublížili, radšej si vymyslia milosrdnú lož.

zdroj: unsplash.com

Má také krásne oči, očarujúci úsmev, vyšportovanú postavu a nákazlivý smiech, pri ktorom sa celá roztápaš. Otvára ti dvere na svojom aute, pozýva na rande do luxusnej reštaurácie, no potom ťa zmätie správami, ktoré ti posiela, keď nie ste spolu. Nespomínaš si už na tie dni, kedy si sa so slzami v očiach kvôli nemu trápila a pýtala si sa samej seba, či si ho nejako nerozhnevala, pretože o teba razom stratil záujem?

Prosím, neplač kvôli niekomu, kto sa na teba ani nepozrie alebo ti za celý mesiac nenapíše. Si predsa výnimočná žena, ktorá si zaslúži niekoho stokrát lepšieho.

Nedovoľ mu, aby sa pohrával s tvojimi citmi ako sa mu zachce. Si predsa sebavedomá žena, ktorá vie čo chce. Preto nestrácaj čas s niekým, kto o teba nejaví záujem. Máš nejaké hodnoty a keď si ich niekto nedokáže vážiť, odíď od neho.

Ver mi, chlap ti dá najavo svoj záujem už na prvom rande. Štýlom, akým s tebou komunikuje, flirtuje či ako sa snaží na teba zapôsobiť.

Skutočný muž ti dá pocítiť, aká si pre neho dôležitá. Bude ťa motivovať, aby si išla až na dno svojich síl a tak dokázala všetko, po čom túžiš. Tvoj úspech vždy obdivuje a nenahnevá sa kvôli každej maličkosti. Jednoducho budeš mať pocit, že ťa posúva vpred. Aj napriek svojej obrovskej zaneprázdnenosti si nájde čas, aby s tebou mohol byť.

zdroj: unsplash.com

Skutočný muž sa nezahráva s tvojimi citmi, on ti ich opätuje. Záleží mu na tom, aby si videla záujem z jeho strany a tak sa ťa každý deň pýta, ako sa máš. Len preto, aby o tebe viac zistil.

Mala by si venovať svoj čas niekomu, komu na tebe skutočne záleží, si preňho prioritou a správa sa k tebe ako ku kráľovnej. Nezaslúžiš si predsa, aby s tebou niekto zaobchádzal ako s bezcenným predmetom.

Dievča, ty si zaslúžiš takú čistú lásku, pri ktorej by dokonca aj tá najviac biela ruža sčervenala závisťou. Zaslúžiš si dôveru, úprimnosť a niekoho, kto bude pyšný na to, že patríš iba jemu.

Zaslúžiš si záujem skutočného muža. Chlap, ktorý ťa miluje, ti bude s nadšením písať každých päť minút a s úsmevom na perách sa s tebou bude stretávať. Preto prosím, počkaj na takéhoto muža a nevrhaj sa neuvážene do niečoho, čo ti prinesie len a len slzy a útrapy.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating