Nákupné maniačky

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nákupné maniačky v poslednom odvysielanom týždni opäť prekvapili. Po finálovom hodnotení totižto jedna zo súťažiacich cítila obrovskú krivdu a nepodarilo sa jej skryť slzy smútku. Koho v ukážke TV JOJ zo všetkého obvinila?

Šou Nákupné maniačky sa na naše obrazovky vrátila minulú jeseň a diváčky tam už mohli sledovať viacero konfliktov či drám. Do vlasov si už v tejto relácii skočili viaceré súťažiace.

Nákupné maniačky už boli viackrát pod paľbou kritiky. Napríklad keď produkcia do šou zaradila pánsky týždeň alebo extravagantného súťažiaceho Richarda. Ženy v komentároch skritizovali dokonca aj vizážistku Júliu Švehlovú, ktorá v šou vymenila Luciu Sládečkovú.

Mániu si vyskúšalo už aj viacero známych tvárí, medzi ktorými boli napríklad Diana Tuhá alias Nasratá žena alebo influencerka Ywetten. Minulý týždeň v šou súťažila aj influencerka Mikela Vlček. Ju fanúšikovia skritizovali už v prvý deň, kedy udelila súperke iba dva body, čo vysvetlila slovami, že sa jej outfit na tému „Veľkonočná štýlovka“ proste nehodil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mikela vlcek (@mikela_vlcek)

Nákupné maniačky vraj prišla vyhrať

Práve prvá súťažiaca, Noemi, však výsledok niesla veľmi ťažko. Ako môžeš vidieť v ukážke šou, ktorú zverejnila TV JOJ, po finále sa dokonca rozplakala. Pondelková maniačka totižto po hodnotení súperiek a porotcov skončila na treťom mieste s 33 bodmi. Ako aj samotná Ema Fajnor pri oznamovaní výsledkov poznamenala, možno to bolo naozaj prekvapenie.

„Myslím si, že to nebolo úplne spravodlivé. A mrzí ma teda, že mi baby dali toľko málo bodov,“ povedala a následne si utrela slzy.

Za tento výsledok tak naozaj zrejme môžu práve dva chýbajúce body už od spomínanej influencerky. Mikela napokon skončila na druhom mieste a Noemi predbehla len o tri body. Víťazka Nikola však mala až o dvanásť bodov viac ako ukrivdená súperka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nakupné maniačky (@nakupne_maniacky_fp)

Tak čo myslíš ty, mala skončiť druhá Mikela alebo Noemi?

Zdroj: TV JOJ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News