Nákupné maniačky

Šou Nákupné maniačky sú opäť pod paľbou kritiky. V komentároch pod príspevkom na Facebooku sa nájdu skôr negatívne slová. Svoj názor vyjadrili aj stylisti, čo zachytil portál Hitky. Čo všetkým prekáža?

Nákupné maniačky je šou predovšetkým pre ženy, ktoré sa tam snažia vyskladať dokonalý outfit na danú tému za 400 eur. Okrem známych tvárí sa však v tejto šou prednedávnom objavili aj muži, ktorí súťažili v pánskom týždni. Už vtedy fanúšikovia Nákupné maniačky poriadne skritizovali.

Ešte predtým tam však spoločne s dámami súťažil aj influencer Slaytiiina. Možno si pamätáš, že práve on v šou odmietol aj líčenie od skúsenej vizážistky Lucie Sládečkovej.

Tento týždeň sa v Nákupných maniačkach odohrala podobná situácia. Spolu so štyrmi ženami sa totižto tento týždeň v šou objavuje extravagantný Richard. Na svojej televíznej obrazovke ho môžeš vídať s poriadne výrazným make-upom. Aj jeho štýl obliekania zaujal mnoho diváčok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @nakupne_maniacky_new_fanpage

Nákupné maniačky opäť pod paľbou kritiky

Práve Richard má už svoju „mániu“ na tému Emily in Paris za sebou a pod príspevkom výsledného outfitu na Facebooku ho diváci nešetrili.

Pre tieto strašidlá by mali vytvoriť vlastnú reláciu, lebo si myslím, že čo sa dalo pozerať, už sa niekedy nedá, keď všade pretláčajú tieto indivíduá. Môj názor,myslí si jedna z fanúšičiek.

Takýto človek tam nemá čo hľadať,“ znie ďalší komentár. Podobné názory na účinkovanie Richarda v šou majú aj ďalšie fanúšičky, ktoré nemajú pochopenie pre účasť muža v Nákupných maniačkach.

Svoj názor na Richarda vyjadrili aj stylisti

Svoj názor na tohto súťažiaceho sa však pred kamerami nehanbili vyjadriť ani samotní stylisti Ema Fajnor a Marián Hornyák. Ich slová v šou zachytil portál Hitky. Práve porotca priznal, že on takéhoto kamaráta ani nemá, ale pochopenie pre jeho štýl obliekania našiel.

„Za mňa už ale Rišo robí zo seba paródiu. Že sebe uškodzuje. Že tu jeho túžbu po nejakých ženských elementoch by mohol krajšie prezentovať, aby proste vyzeral hneď lepšie“ povedala Ema.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa EMA FAJNOR (@emafajnor)

„Podľa mňa to je to, čo hovorím stále ženám. Že to, čo ti najviac pristane, je sebavedomie. A je mu chýba podľa mňa také sebavedomie, s ktorým by predal to, čo má. To, čo chce povedať,“ doplnil ju Marián, čo zaznamenal portál Hitky.

A čo si o Richardovi v Nákupných maniačkach myslíš ty?

Zdroj: Facebook/Nákupné maniačky – oficiálna stránka, Hitky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News