Dua Lipa

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Boli odhalení a špekulácie fanúšikov sa potvrdili! Svetoznáma a mimoriadne obľúbená speváčka, Dua Lipa, už viac nie je single. 27-ročná hviezda, ktorá nedávno vystúpila aj na Slovensku, randí s viac ako o 10 rokov starším komikom. Túto informáciu priniesol Daily Mail.

Zdá sa, že v šoubiznise vznikol nový celebritný párik. V New Yorku totiž paparazzi prichytili na ulici spevácku hviezdu s mužom, o ktorom sa v spojitosti s ňou už nejaký čas len klebetilo. 38-ročný komik, herec a moderátor v jednom, Trevor Noah, má však podľa záberov k Due naozaj blízko.

Dua Lipa
zdroj: Instagram/dualipa

Dua Lipa je žiadanou ženou

Nielen ako umelkyňa, ale aj ako partnerka. O pozornosť mužov nemá núdzu, no od rozchodu s bývalým priateľom, modelom Anwarom Hadidom v decembri minulého roka, sa po jej boku neobjavil oficiálne nikto nový. Komik, s ktorou ju teraz nachytali, sa mal so svojou bývalou rozísť len pred pár mesiacmi.

Fotograf z Daily Mail prišiel so zábermi, na ktorých si Dua Lipa užíva nočné mesto na rande práve s Trevorom. Posedenie v reštaurácii vystriedala prechádzka ulicami, pričom nechýbali nežné dotyky a objatia. Z nich je jasné, že sú až príliš dobrí priatelia. Dané zábery si môžeš pozrieť v poste nižšie, klikaj na šípku vpravo.

Čo myslíš, hodia sa k sebe?

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News