instagram.com/dualipa

Úspešná anglická speváčka spočiatku prerazila vo svete modelingu. Až neskôr vyšlo najavo jej ďalšie nadanie – spev. V súčasnosti patrí Dua Lipa k najznámejším interpretom a naďalej zreje do krásy, je o rok staršia. Na svoj instragramový profil nezabudla uverejniť oslavnú fotografiu. Ktorú z jej pesničiek máš najradšej?

25-ročná speváčka rozumie ženskému svetu, pretože ona sama pocítila bolesť zlomeného srdca. Hoci je momentálne šťastne zadaná, naspievala nejednu rozchodovú pesničku. Napríklad v songu New Rules odkazuje dievčatám, čo po ukončení vzťahu rozhodne nerobiť. Našla vlastný spôsob prenesenia sa cez bolesť, tak prečo ho neskombinovať s hudbou?

Nezabúdajme ani na úspešný singel IDGAF, ktorý dodá nejednej žene sebavedomie. Je to tak, niekedy nás už jednoducho nič nezaujíma. Je neskoro. Aj tebe dodadala táto pieseň väčšiu odvahu?

Počas posledných mesiacov jej však robí radosť priateľ Anwar Hadid, brat modeliek Gigi a Belly Hadid. Prednedávnom sa rozhodli k veľkému kroku, ktorý posunie ich vzťah na ďalší level! Odhodlali sa k adopcií psa. Spoločne tak vychovávajú rozkošného Dextera. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Napriek tomu, že je Dua Lipa znova šťastne zaľúbená a tentokrát jej robia radosť až dvaja chlapi, stále má v sebe množstvo inšpirácie. Vďaka tomu vznikol jej ďalší album Future Nostalgia. Jeho vydanie však bolo komplikovanejšie, pretože speváčka ho chcela uviesť na trh počas pandémie koronavírusu.

Napokon sa k tomu odhodlala a jej fanúšikovia tak môžu počúvať ďalšie chytľavé single, ako sú: Don’t Start Now, Physical, Break My Heart, Hallucinate a mnoho iných.

Dua Lipa má na svojom konte mnoho úspešných skladieb. Najviac ju však preslávila pieseň Be The One. Verila by si, že od jej vydania ubehli už štyri roky? Od toho času sa stihla úspešná speváčka rozvíjať ďalej, a preto vytvorila album Dua Lipa (2017) a štyri EP. V roku 2020 potešila fanúšikov ďalšou štúdiovkou Future Nostalgia. Za svoju snahu získala dve ceny Grammy a tri Brit Awards.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News