Túžiš po skvelom priateľovi, ale stále nemáš šťastie ho stretnúť? Tak skús hľadať vo vodách týchto znamení. Priateľstvo je pre náš život veľmi dôležité. Aj keď si to niekedy neuvedomujeme a správame sa, že samy dokážeme všetko a nepotrebujeme nikoho, je to omyl. Určite si aj ty zažila dni, kedy si pociťovala, že si až príliš osamelá a nemáš sa komu poriadne vyrozprávať.

Jednoducho si potrebovala po svojom boku človeka, ktorý by ti rozumel a poskytol jeho rameno. Niekoho, kto by ťa objal a čokoľvek by si mu povedala, bolo by to ako v truhle. Ver, že aj keď ešte nemáš takého kamaráta pri sebe, raz ho nájdeš. A hviezdy tvrdia, že ľudia v týchto znameniach majú k tomu najväčšie sklony.

Býk

Pre priateľa čokoľvek. Býk by kvôli tebe prešiel aj míle ďaleko a pešo, len aby ti pomohol. Tak oddaným priateľom vie byť. Všetky tajomstvá, ktoré mu prezradíš a zdôveríš sa mu, nikdy by ich nikomu nepovedal.

Hodnoty pravého kamarátstva majú pre neho veľmi vysokú váhu. Váži si to a podľa toho aj k tomu pristupuje. Niekedy však na to vie dosť kruto doplatiť. Nájdu sa aj takí, ktorí ho využívajú.

Váhy

Stretnúť človeka narodeného v znamení Váh, vyhrala si dievča! Výnimočný človek, ktorý oplýva humorom, spoločenský typ a okrem iného, skvelý priateľ. A to zistíš najmä v núdzi.

A takého kamaráta by si mala mať. Zaslúžiš si to. Nikdy by takýto človek neublížil a nebodol ti do chrbta dýku. Snaží sa byť vždy úprimný a hrať fairplay hru. Keď mu niečo prekáža, povie ti to priamo do očí, neohováral by ťa.

Strelec

A čerešničkou na torte je Strelec, v ktorom nájdeš skutočného priateľa. V sebe totižto nosí hodnoty. Nech sa mu aj smejú, že je trebárs staromódny, vždy je sám sebou a keď má niekoho úprimne rád, nehanbí sa za to.

Bojuje, pomáha či vypočuje. Ako sa však hovorí, za dobrotu na žobrotu a mnohokrát sa vie na svojej dobrote popáliť. Strelec je veľký optimista a stále dúfa, že raz niekto jeho srdce a dušu ocení.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.