Pixabay/Pexels

Túžiš po skvelom priateľovi, ale stále nemáš šťastie ho stretnúť? Tak skús hľadať vo vodách týchto znamení. Priateľstvo je pre náš život veľmi dôležité. Aj keď si to niekedy neuvedomujeme a správame sa, že samy dokážeme všetko a nepotrebujeme nikoho, je to omyl. Určite si aj ty zažila dni, kedy si pociťovala, že si až príliš osamelá a nemáš sa komu poriadne vyrozprávať.

Jednoducho si potrebovala po svojom boku človeka, ktorý by ti rozumel a poskytol jeho rameno. Niekoho, kto by ťa objal a čokoľvek by si mu povedala, bolo by to ako v truhle. Ver, že aj keď ešte nemáš takého kamaráta pri sebe, raz ho nájdeš. A hviezdy tvrdia, že ľudia v týchto znameniach majú k tomu najväčšie sklony.

Býk

Pre priateľa čokoľvek. Býk by kvôli tebe prešiel aj míle ďaleko a pešo, len aby ti pomohol. Tak oddaným priateľom vie byť. Všetky tajomstvá, ktoré mu prezradíš a zdôveríš sa mu, nikdy by ich nikomu nepovedal.

Hodnoty pravého kamarátstva majú pre neho veľmi vysokú váhu. Váži si to a podľa toho aj k tomu pristupuje. Niekedy však na to vie dosť kruto doplatiť. Nájdu sa aj takí, ktorí ho využívajú.

Váhy

Stretnúť človeka narodeného v znamení Váh, vyhrala si dievča! Výnimočný človek, ktorý oplýva humorom, spoločenský typ a okrem iného, skvelý priateľ. A to zistíš najmä v núdzi.

A takého kamaráta by si mala mať. Zaslúžiš si to. Nikdy by takýto človek neublížil a nebodol ti do chrbta dýku. Snaží sa byť vždy úprimný a hrať fairplay hru. Keď mu niečo prekáža, povie ti to priamo do očí, neohováral by ťa.

Strelec

A čerešničkou na torte je Strelec, v ktorom nájdeš skutočného priateľa. V sebe totižto nosí hodnoty. Nech sa mu aj smejú, že je trebárs staromódny, vždy je sám sebou a keď má niekoho úprimne rád, nehanbí sa za to.

Bojuje, pomáha či vypočuje. Ako sa však hovorí, za dobrotu na žobrotu a mnohokrát sa vie na svojej dobrote popáliť. Strelec je veľký optimista a stále dúfa, že raz niekto jeho srdce a dušu ocení.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy