Muž a žena sa bozkávajú pred autom
Unsplash/Devon Divine

Druhý májový týždeň sa bude niesť v znamení zlomeného srdca a rozchodov. Náš týždenný horoskop ti odhalí, či budeš mať zlomené srdce aj ty alebo sa ti rozchod vyhne. Čo ťa čaká?

Baran

Nemala by si byť na seba taká prísna. V poslednom období stále len pracuješ a vôbec sa nezastavíš. Tento týždeň sa zameraj na spánok a veľa oddychuj. Prospeje ti to.

V partnerskom vzťahu by si mala tvojmu drahému navrhnúť ďalší krok. Stojíte na jednom mieste a to nikomu neprospieva. Pokiaľ si single a nikoho nemáš, využi svoj talent a prihlás sa na kurz, ktorý posilní tvoju kreativitu.

V oblasti zdravia sa ti bude dariť, no nemala by si to preháňať so športom. Mohla by si si niečo zlomiť a to by ťa rozhodne nepotešilo.

Býk

Môžeš sa tešiť na to, že počas tohto týždňa stretneš ľudí z tvojej minulosti. Všetko to budú veľmi príjemné stretnutia, ktoré ťa nabijú pozitívnou energiou, preto sa nestresuj. Dobre to dopadne.

Vo vzťahu to však nebude také ružové. Práve ty môžeš očakávať rozchod, pretože sa s partnerom nedohodnete na jednej dôležitej veci. Ak si sama, nebudeš mať šťastie na lásku.

Zdravie ťa však poteší. Môžeš sa tešiť na množstvo energie, vďaka ktorej budeš stíhať všetky veci s prehľadom. Nič ťa nezaskočí.

Žena s tetovaním
zdroj: Pexels/Marcela Oliveira

Blíženci

Tvoj týždeň bude optimistický. Rodine by si mala vynahradiť všetok čas, počas ktorého si ju zanedbávala. Nesústreď sa na prácu, ale skôr na svoje pohodlie a ľudí okolo teba.

V partnerskom vzťahu by si si mala splniť jeden sen a zobrať priateľa na dovolenku. Obom vám to prospeje a vdýchne nový život. Keď si nezadaná, môžeš stretnúť niekoho, kto ťa očarí.

Tvoje zdravie na tom nebude dobre. Môžeš ochorieť, ale nemalo by ťa to prekvapiť. V poslednej dobe si sa moc teplo neobliekala.

Rak

Nebudeš stíhať. Tento týždeň bude pre teba náročný, preto by si si mala dopriať poriadnu dávku kávy. Povinnosti sa nakopia už v začiatku, preto by si nemala byť lenivá, ale hneď sa do nich pustiť.

Vo vzťahu sa priprav na to, že ťa môže partner sklamať. Nebude sa správať tak, ako očakávaš a to ťa bude vytáčať. Čo s tým urobíš? Ak si single, zameraj sa na svojich priateľov a tráv s nimi čas.

V oblasti zdravia by si si mala dopriať viac zdravej stravy. Nemôžeš jesť len polotovary a fastfood, pretože to nie je dobré pre tvoj žalúdok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy