Photo by Allef Vinicius on Unsplash.com

Milý Ty,

ešte si neprišiel, no verím, že ma čoskoro stretneš. Neviem kde a neviem ani kedy, no keď sa to stane, pocítim to. Možno budem mať na sebe najkrajšie šaty a moje vlasy budú vyzerať neodolateľne alebo budem v teplákoch a neučesaná. Tebe však nebude záležať na tom, ako vyzerám, ale na tom, aká som.

Viem, že ani ty možno nebudeš vyzerať tak, ako si predstavujem ja. Možno nebudeš mať hnedé vlasy ale čierne vlasy. Možno nebudeš nosiť košele, ale za to budeš nosiť tričká. Vieš čo je na tom to najlepšie? Že rovnako ako ty, nebudem vzhľad riešiť ani ja.

zdroj: Photo by Allef Vinicius on Unsplash.com

Ty sa totiž nebudeš dívať na môj vzhľad, ale na moje srdce. Nebudeš riešiť či mi to oblečenie ladí a či som pribrala dve kilá, ty budeš riešiť to, ako ma urobiť šťastnou. A ja ťa budem milovať celým mojim srdcom. Asi sme príliš ďaleko od seba, no počkám si na teba. Neujdem ti, pretože som stále tu a nehodlám sa vzdať niekoho, kto je ako ty.

Budeme mať spoločné záujmy, aby sme mohli tráviť čas spolu. Budeme mať aj odlišné záujmy, aby sme mohli tráviť čas so svojimi priateľmi.

Budeme mať rovnaké názory, aby sme sa vedeli spolu porozprávať. Budeme mať aj odlišné názory, aby sme sa naučili vypočuť toho druhého a pochopiť to z inej strany.

Budeme sa ľúbiť, pretože budeme vedieť, že k sebe patríme. Budeme sa aj hádať, pretože musíme mať nastavené hranice.

Občas to so mnou bude ťažké, nebudem súhlasiť, nebudem mať čas, nebudem sa chcieť rozprávať a niekedy budem tráviť viac času s priateľmi, než s tebou. Očakávam, že ani ty nesplníš hneď všetko, čo poviem. Niekedy nebudeš mať náladu, budeš zničený zo školy alebo práce a jediné čo budeš chcieť, bude spánok.

Lenže, vieš prečo si na teba počkám? Pretože to so mnou nevzdáš. Aj keď to bude ťažké, bude to stáť za to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife