Pexels/Leonardo Aleixo Pires

Každý z nás to pozná a robí. Avšak, stále je to téma, ktorá je v mnohých rodinách či v kruhoch priateľov tabu. Tieto veci by si o milovaní mala vedieť. Platia vždy a sú pravdivé.

Predohra je dôležitá

Ty to určite vieš, no muži na to často zabúdajú. Nehanbi sa preto ozvať a povedať, že potrebuješ viac času na to, aby si sa uvoľnila a užila si to. Bez predohry to bude komplikované aj pre tvojho partnera, nehovoriac o tebe. Keď budeš tam dole „suchá“, bude to nepríjemné.

Nikdy TO nemá bolieť

Ak to bolí, prvou príčinou je možno vyššie spomenutá a zanedbaná predohra, alebo v druhom prípade môže ísť o infekciu. Pamätaj však, že s*x nemá nikdy bolieť. Prvýkrát áno, než si zvykneš, no potom to má byť o pôžitku a radosti.

Vo väčšine prípadov nedosiahneš vrchol spolu s partnerom

Vieme, v knihách a vo filmoch to vyzerá romanticky, no realita je odlišná. Skutočnosť je taká, že sa muž urobí prvý a žena musí počkať, alebo najprv dopraje chlap potešenie svojej drahej polovičke, a až potom sa na to obaja vrhnú. Spoločné vyvrcholenie dosiahne pár naozaj málokedy.

Infekciu je dobré liečiť aj u muža

Mnoho žien si myslí, že keď sa potýkajú s chorobou, stačí, keď sa vyliečia iba ony. To nie je pravda, infekcia sa môže preniesť aj na muža. Pokiaľ ti oznámi, že ho začína niečo svrbieť a je to začervenané, mal by sa preventívne liečiť aj on. Je lepšie vydržať 2-3 týždne liečby vrátane zdržanlivosti (po dobu užívania liečiv), než to zanedbať a mať problémy celý rok.

Milovanie v tehotenstve je v poriadku

Naozaj sa nikomu nič nestane. Ani žene, ani bábätku. Milovania v tehotenstve sa boja skôr muži, no pokojne môžeš svojmu partnerovi povedať, že je všetko bezpečné. Ak už si, alebo niekedy budeš v druhom stave, spať s mužom môžeš na začiatku tehotenstva, no takisto aj v pokročilej fáze –  avšak, pre teba to bude o niečo náročnejšie, inak sa nič nezmení.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating